Soutěže

Soutěž o 3 produkty Hyaluron N-medical

Kyselina hyaluronová je běžnou součástí lidského organismu. Její množství i schopnost přirozené produkce s věkem ubývá, což se může projevit suchostí v oblasti kůže, sliznic, ale také očí.

Kyselina hyaluronová je běžně součástí pleťových i tělových krémů, které však působí jen na povrchu. O opravdu hloubkovou hydrataci a výživu buněk celého těla se dokáže postarat Hyaluron N-Medical, což je kyselina hyaluronová určená pro vnitřní užití. Stačí ji každý den přidat do vody nebo džusu dle doporučeného dávkování. Hyaluron N-Medical obsahuje nejvyšší koncentraci 100% čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové (1 ml = 20 mg).
Hyaluron_NMedical_02
Soutěž: Získejte multifunkční doplněk stravy Hyaluron N-Medical v hodnotě 1500 Kč, který díky své vysoké absorpční schopnosti proniká do všech částí těla. Napomáhá v boji proti vráskám, stařeckým skvrnám, hydratuje nejen pokožku, ale i sliznice a oční tkáň… Výhra čeká na tři z vás.

Soutěžní otázka: Je přípravek Hyaluronu N-medical vhodný i při potížích s klouby?

a) Ano
b) Ne

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.13drops.eu.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 4. 12. 2018, do předmětu uveďte HYALURON N-MEDICAL. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží produkt Hyaluron N-Medical.

Nepodaříli-se vám získat produkt v soutěži, dostanete při jeho nákupu v lékárnách Dr. Max jako dárek náušnice Swarovski. Akce platí od 1. 11. 2018.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář