Soutěže

Soutěž o 3×5 filmů společnosti Magic Box

Na konci měsíce července jsme vám jako každý měsíc představili další novinkové tituly společnosti Magic Box – hranou adaptaci oblíbené animované klasiky Kráska a zvíře, drama Den patriotů, dobrodružný film Kong: Ostrov lebek, drama Mlčení a akční film John Wick 2. A ani tento měsíc vás nemine soutěž o tyto filmové novinky. 3 z vás mají možnost všechny tyto filmy získat na DVD. Stačí správně odpovědět na položenou otázku a mít trochu toho štěstí.

Kráska a zvíře
Oblíbená animovaná klasika Kráska a zvíře studia Disney velkolepým způsobem ožívá v hrané adaptaci, jež je ohromující filmovou oslavou jednoho z nejpopulárnějších příběhů vůbec.

Den patriotů
Film od režiséra Na život a na smrt – podle skutečných událostí. Působivý akční thriller podle skutečných událostí, které následovaly po bombovém útoku na bostonském maratonu 2013. Policejní seržant Tommy Saunders (Mark Wahlberg) se spojuje s odvážnými přeživšími, záchranáři a vyšetřovateli v závodu o čas – musí vypátrat atentátníky dřív, než znovu udeří. Film v režii Petere Berga (Deepwater Horizon: Moře v plamenech) vzdává poctu všem, kteří v Bostonu projevili odvahu a sílu tváří v tvář tragédii a nepřízni osudu.

Kong: Ostrov lebek
Tým dobrodruhů zkoumá tajemný a nezmapovaný ostrov v Pacifiku, ale jejich cesta za poznáním se stává bojem o přežití, když narazí na území mocného Konga.

Mlčení
Mlčení může být tím nejzhoubnějším zvukem… V polovině 17. století je Japonsko zcela uzavřené kontaktu se západními mocnostmi a křesťanství je zde postavené mimo zákon. Dva portugalští jezuité, otec Rodrigues (Andrew Garfield) a otec Garupe (Adam Driver), se vydávají do země vycházejícího slunce s velmi nebezpečným cílem: najít svého učitele, otce Ferreiru (Liam Neeson), který se prý zřekl víry. V zemi, kde jsou křesťané pronásledováni a brutálně mučeni, čeká mladé mnichy ta nejtěžší zkouška víry a vytrvalosti, na kterou možná nejsou připraveni…

John Wick 2
Nedráždi hada bosou nohou… V pokračování úspěšného akčního thrilleru přinutí legendárního Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník, který se pomocí intrik snaží převzít kontrolu nad tajemným mezinárodním sdružením nájemných zabijáků. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma, kde se utká s několika nejnebezpečnějšími zabijáky na světě.
magicbox_novinky_dvd_cervenec_2017_02
Soutěžní otázka: V nabídce společnosti Magic Box najdete kromě filmů na DVD a Blu-ray nosičích také Fan style sekci, která nabízí filmovým fanouškům hrnky, sklenice, brašny, podložky pod myš, klíčenky a další předměty s motivy oblíbených filmů. Naše otázka zní: Hrnek s motivem kterého filmu v nabídce nenajdete?

a) Iron Man

b) Transformers

c) Star Wars

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.magicbox.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail: info@womanandstyle.cz do 5. 9. 2017, do předmětu uveďte MAGIC BOX – SRPEN. Tři autoři správné odpovědi obdrží kolekci filmů od společnosti Magic Box.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář