Soutěže

Soutěž o 3×5 filmů společnosti Magic Box

Na konci ledna jsme vám představili další novinkové tituly společnosti Magic Box – drama Sully: Zázrak na řece Hudson, drama Boj za svobodu, akční Criminal: V hlavě zločince, válečné Oko v oblacích a rodinnou fantasy Obr Dobr. V dnešní soutěži mají 3 z vás možnost všechny tyto filmy získat na DVD, stačí správně odpovědět na položenou otázku a mít trochu toho štěstí.

Sully: Zázrak na řece Hudson (drama)
15. ledna 2009 se kapitán Chesley „Sully“ Sullenberger (Tom Hanks) a druhý pilot (Aaron Eckhart) vydávají na rutinní let, který se promění v horor. Sully dokáže nemožné a přistane s nefunkčním letadlem na hladině chladné řeky Hudson, a zachrání tak všech 155 životů na palubě. Přestože je Sully za tuto dosud nevídanou ukázku leteckého umění oslavován, hrozí mu důkladné vyšetřování, jenž může zničit jeho pověst i kariéru.

Boj za svobodu (válečný, drama)
Boj za svobodu přináší velkolepé akční drama (podle skutečného příběhu) zasazené do dob americké občanské války. Snímek vypráví příběh odbojného jižanského farmáře Newta Knighta a jeho ozbrojené revolty proti Konfederaci. Knight spolu s dalšími drobnými farmáři a místními otroky roznítil povstání, které vyústilo v odtržení mississippského okrsku Jones County od Konfederace a k založení Svobodného státu Jones.

Criminal: V hlavě zločince (akční, drama)
Příběh správného muže v nesprávném těle. Posledním zoufalým pokusem o zastavení ďábelského spiknutí je implantace vzpomínek, tajemství a dovedností mrtvého agenta CIA nevypočitatelnému a nebezpečnému odsouzenci na smrt v naději, že dokáže dokončit agentovu misi.

Oko v oblacích (válečný, drama)
Plukovnice britské armády Katherine Powell velí mezinárodní misi s cílem zajmout v Keni nebezpečné teroristy. Když však zjistí, že teroristé plánují sebevražedný útok, účel mise se rázem změní ze „zajmout“ na „zabít“. Na místo jsou povoláni američtí piloti s drony, ale ve chvíli, kdy se na bitevním poli objeví devítiletá dívka, se u pilota Steva Wattse dostaví krize svědomí, která má za následek mezinárodní roztržku.

Obr Dobr (fantasy, rodinný)
Vydejte se spolu se Sofií do magického světa Obra Dobra, laskavého, ale trochu popleteného obra, který umí lidem namíchat ty nejkrásnější sny. Aby do našeho světa nepronikli jeho zlí lidožraví bratři, musí se Sofií vymyslet plán, jak jim v tom jednou provždy zabránit. Držte si klobouky, čoklověci, dobrodružná výprava dvou přátel začíná!
magicbox_novinky_dvd_leden_2017_02
Soutěžní otázka: Mezi únorovými novinkami společnosti Magic Box najdete také hořkosladkou romanci Woodyho Allena. Jak se tento film jmenuje?

a) Café Society

b) Kouzlo měsíčního svitu

c) Jasmíniny slzy

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.magicbox.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 21. 2. 2017, do předmětu uveďte MAGIC BOX – ÚNOR. Tři autoři správné odpovědi obdrží kolekci filmů od společnosti Magic Box.

Pokud se vám filmy nepodaří získat v soutěži, můžete je spolu s dalšími zakoupit na: www.magicbox.cz.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář