Soutěže

Soutěž o 5 výtisků knihy Jo Nesbo – Sněhulák s filmovou obálkou

Patříte mezi ty, kteří si nenechají ujít žádnou knihu tohoto spisovatele? Nebo sbíráte knihy s filmovou obálkou? Nebo obojí? Potom je tato soutěž určena právě vám! Dnes může 5 z vás získat 7. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi Sněhulák ve filmovém vydání.

Jo Nesbo – Sněhulák – filmové vydání
S prvním sněhem přichází Sněhulák a někoho si vezme s sebou.

Je listopad. V Oslu napadl první sníh. Birte Beckerová přichází domů z práce a chválí manžela a syna, jakého postavili v zahradě krásného sněhuláka. Jenže oni žádného sněhuláka nepostavili. Celá rodina užasle zírá z okna. Syn si všimne, že sněhulák je obrácen tváří k domu a jeho černé oči hledí přímo dovnitř. Ráno je Birte pryč. Zmizela bez stopy. Jen sněhulák má kolem krku její šálu. Vrchní komisař Harry Hole dostává tajemný dopis s podpisem „Sněhulák“ a také novou kolegyni Katrine Brattovou, která si v tajuplnosti se Sněhulákem nezadá. Harry později zjistí, že Birte Beckerová není první případ. Na povrch vyplouvá řada podobných zmizení a ukazuje se, že mají společné rysy, především to, že všechny ženy byly vdané a všechny se ztratily s prvním sněhem. Rozbíhá se vyšetřování, které je tentokrát ještě napínavější než obvykle a pro Harryho o to složitější, že se silně dotýká jeho nové kolegyně i jedné velice blízké osoby. Harry ani netuší, jakému zlu bude muset tentokrát čelit a jakým způsobem bude muset prokázat, co v něm je. Ke knize jsme dodatečně vydali slovník. Prohlédnout a stáhnout si ho můžete na našem Issuu. Marek Lutonský v rámci své recenze připravil také mapu míst, která se v knize objevují.

Soutěžní otázka: Mezi novinkami nakladatelství Albatros nyní najdete také unikátní kolekci knih – prvních pět případů nekompromisního detektiva Harryho Hola za exkluzivní cenu! Která z nich se v kolekci nenachází?

a) Netopýr

b) Švábi

c) Levhart

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.albatrosmedia.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 9. 11. 2017, do předmětu uveďte SNĚHULÁK. Pět autorů správné odpovědi obdrží tuto knihu od Albatros Media.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář