Soutěže

Soutěž: Prošejkujte se létem s cereálními koktejly Shake-it

Máte málo času na pořádnou snídani, chcete si dát zdravou svačinu, doplnit energii po sportu, nebo hledáte ideální jídlo na cesty? Zkuste Shake-it, nový, cereální, proteinový koktejl s chia semínky a lyofilizovaným ovocem. Plnohodnotné jídlo máte připraveno v okamžiku a můžete si jej vzít kamkoliv sebou.

Ovocné smoothies s příměsí cereálií či semínek jsou velmi populární v Jižní Americe, kde se staly běžnou alternativou snídaně nebo „umělých“ proteinových koktejlů konzumovaných po sportu. Shake-itse skládá z bezlepkových ovesných vloček, chia semínek, lyofilizovaného ovoce, kokosového cukru, nebo třeba rýžového proteinu. Je proto 100% přírodní, bez jakýchkoliv aromat či barviv, je veganský, bezlepkový a má vysoký obsah bílkovin, vlákniny a nenasycených mastných kyselin.

4 příchutě
Shake-it je dostupný ve čtyřech příchutích: Red Berries, Apple Pie, Black Fruits a Choco Coco. V Red Beries najdete lyofilizované jahody a maliny, v Apple Pie jablka a skořici, Black Fruits skrývá lyofilizované borůvky, ostružiny a černý rybíz a Choco Coco je plné nepraženého kakaa z ekvádorských bobů a jemně mletého kokosu.
soutez_shake_it_04
Co je to ta lyofilizace?
Lyofilizace je sušení mrazem. Využívá se v ní sublimace zmrzlé vody z ovoce při nízkém tlaku a teplotě. Takto sušené ovoce si zachovává svou chuť, vitamíny i minerály. Navíc je až 10x lehčí než ovoce čerstvé, díky čemu se ho do Shake-it vejde opravdu hodně.

K čemu je to dobré?
Shake-it je skvělá snídaně, když si ráno nestíháte udělat svá tradiční vajíčka nebo čerstvé smoothie, zdravá svačina v kanceláři nebo mezi schůzkami, výborný zdroj proteinu před, během nebo po sportu anebo ideální parťák na cesty, kde si nemůžete dovolit vzít si s sebou „normální jídlo“.

Jak na to?
Stačí smíchat 35 g sypké směsi (4 polévkové lžíce) s 250 ml vody nebo mléka, zašejkovat, počkat 3 minuty a lahodný Shake-it je připravený ke konzumaci.

Cereální koktejly Shake-it můžete míchat s klasickým mlékem, vodou nebo jakoukoliv rostlinnou náhražkou mléka, jako je sójové, rýžové nebo třeba mandlové.

Soutěž: Zúčastněte se naší soutěže a odpovězte správně na otázku. Jen tak můžete vyhrát jeden ze tří balíčků Shake-it, který obsahuje všechny 4 příchutě Shake-it (nutričně vyvážené jídlo ve formě nápoje) a stylový shaker!
soutez_shake_it_02
Soutěžní otázka: Shake-it se skládá pouze z přírodních surovin. Kterou ze surovin v Shake-it nenajdete?

a) Jitrocel indický

b) Kokosový cukr

c) Kukuřičný slad

Nechcete-li tipovat, najdete nápovědu a další informace o produktech na stránkách www.shake-it.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 20. 7. 2017, do předmětu uveďte SHAKE-IT. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

2 komentářů

  • Klaudie 20/07/2017 at 15.45

    OÚ, to je bomba, nebo to aspoň tak vypadá 😀 Že by se mi v záplavě odpovědí, které musí na takovou soutěž přijít podařilo vyhrát, moc nevěřím, pokusím se tedy sehnat v obchodě 😀 Ale zkusím i tu soutěž, samozřejmě 😂

    Odpovědět

  • Monika Bartova 27/07/2017 at 21.48

    Koupila jsem, vzala do prace, dala ochutnat kolegynim a 2 take koupily, nezaslouzila bych si vyhrat? :-)) Nejlepsi je Black Fruits 😉

    Odpovědět

Přidat komentář