Soutěže

Soutěž: Simon Toyne – Neznámý

V arizonské poušti u mexické hranice se objeví bosý muž bez vzpomínek s přecitlivělými smysly a záhadnými schopnostmi. Intuice mu napovídá, že je zde kvůli tomu, aby zachránil Jima Coronada, obyvatele nedalekého městečka Redemption (neboli Spása). Může se mu to ale podařit, když Jima obyvatelé města právě ten den slavnostně pohřbívají?

Soutěž: Odpovězte správně na jednoduchou otázku a můžete to být právě Vy, kdo si od nás „odnese“ jeden ze dvou Sunday Times Bestsellerů Neznámý.
soutez_neznamy_02
Soutěžní otázka: Simon Toyne se proslavil zejména svou trilogií -mysteriózním thrillerem o hrůzyplném tajemství, které střeží podivný mnišský řád sídlící v tisíce let staré svatyni v nitru hory… První díl této trilogie byl ještě před vydáním prodán do třiceti zemí světa a vysloužil si přídomek „nejlepší konspirační thriller roku 2011“. Naše otázka zní – jaké názvy dostaly tyto tři knihy?

a) Sanctus, Klíč, Věž

b) Koruna, Hrad, Řád

c) Strážce, Hon, Proces

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.knizniklub.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail: info@womanandstyle.cz do 26. 4. 2018, do předmětu uveďte NEZNÁMÝ. Dva autoři správné odpovědi od nás obdrží tuto knihu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář