Soutěže

Soutěž: Vyhraj balíček merche Amundsen nebo 2 lahve vodky Amundsen

Amundsen vodka a její severské kouzlo, to není jenom perfektně vychlazená láhev a přiťukávání panáků s tvými kámoši.

Amundsen Křišťálově čistá, 6x destilovaná vodka vyniká výjimečnou jemností a schopností maximálně zesílit chutě ingrediencí ve vašich drincích. Díky tomu vám k míchání drinků bude stačit už jen pár dobrých přísad a kapka inspirace pro vaši zábavu.

Namýchej si třeba: Amundsen Polar Tonic
Amundsen Polar Tonic. Drink, který ti pomůže udělat třeba z kempingu s přáteli magicky strávený čas. Stačí ti jen Amundsen Polar Heat a oblíbený tonik. Smíchej, přidej pomeranč a dozdob rozmarýnem.

Všechny míchané drinky s vodkou Amundsen a mnoho dalších inspirací naleznete zde.

Základem vodky Amundsen je kvalitní obilí, které vybíráme pod přísným dohledem. Objevte v unikátní kombinaci čtyř obilovin jemně nasládlou chuť kukuřice, nebo jemnou kořenitost pšenice.

Soutěž: Odpověz správně na položenou otázku a vyhraj první cenu: balíček merche Amundsen, který obsahuje mikinu, deku a batoh + 1l lahev vodky Amundsen v hodnotě 1 500 Kč nebo druhou či třetí cenu: 1l lahev vodky Amundsen + 1l lahev Amundsen Deep Blue.
amundsen polarSoutěžní otázka: Kolikrát je vodka Amundsen destilovaná?

a) 3
b) 6
c) 9

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 14. 9. 2021, do předmětu uveďte AMUNDSEN. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Upozorňujeme, že v České republice je povoleno konzumovat alkohol až po dovršení 18 let.

UKONČENO! Správná odpověď: B. Výherci: první cena – Tomáš B., Rumburk, druhá cena – Lída P., Tábor, třetí cena – Lenka Š., Praha.

Doporučené

Přidat komentář