Soutěže

Soutěžte s Pribináčkem. Na vaše děti čekají krásné výhry.

Krásné počasí nás láká ven, abychom si s dětmi užili spoustu zábavy. Na hřišti nebo na výletě nezapomeňte doplnit energii osvěžující svačinkou s Pribináčkem. Zapojte do její přípravy i své děti a odstartuje den plný her už v kuchyni.

Pribináček pro děti i dospělé
Věrnost k tradici lahodného Pribináčka v našich srdcích zůstává od dětství. S jeho chutí se nám pojí nezapomenutelné chvíle, které nyní můžeme prožívat i se svými dětmi. Dopřejte svým aktivním dětem chutnou odměnu za radost, kterou nám přinášejí, a připravte si společně s nimi svačinky, které vás budou bavit.

Pribináček je vhodný pro všechny aktivní děti a mlsné rodiče, kteří si chtějí dopřát jemnou a lahodnou chuť, kterou v sobě skrývá. Pribináček nabízí spoustu variant, z nichž si vyberou malí i velcí. Je na Vás, jestli dáte přednost tradičním chutím, anebo sáhnete po specialitách, jako jsou Pribináček Piškotík anebo Pribináček Tyčinka. S příchutěmi vanilka, čokoláda, kokos a smetana si můžete připravit chutné svačiny a dezerty, které vás budou bavit nejen jíst, ale i připravovat spolu s vašimi dětmi. Každý malý kuchtík si tak může s hrdostí vychutnat hravé dobroty, které zvládne připravit jen s malou pomocí dospělých. Přibalte si svačinky na výlet či na hřiště, kde se budou hodit pro doplnění energie. Odměnou po dlouhé vycházce, jízdě na kole či sportovním výkonu může být kelímek Pribináčka spolu s ovocem a cereáliemi.

Tip na recept: Palačinky s Pribináčkem a ovocem (4 porce)

Inredience:
500 ml mléka
4 vejce
1 lžíce vanilkového cukru
špetka soli
130 g polohrubé mouky
olej na smažení
Pribináček na potření
čerstvé ovoce na ozdobu – jahody, maliny, borůvky

Postup: Mléko smíchejte s vejci, cukrem a solí. Postupně vmíchejte mouku. Hotové těsto nechte hodinu odpočinout v chladu. Poté rozehřejte olej na pánvi a palačinky smažte z obou stran dozlatova. Vychladlé palačinky potřete Pribináčkem, zarolujte a podávejte ozdobené ovocem. Čas přípravy: 30 minut + 60 minut na odpočinutí těsta.
soutez_pribinacek_02
Tip na recept: Ovocný dezert s Pribináčkem (4 porce)

Ingredience:
asi 16 cukrářských piškotů
Pribináček
čerstvé ovoce – maliny, borůvky, jahody

Postup: Část piškotů rozdělte na dno skleniček. Navrch dejte Pribináčka, ovoce a zasypte zbývajícími, lehce rozdrcenými piškoty a můžete podávat. Čas na přípravu: 10 minut.
soutez_pribinacek_03
Soutěž: Odpovězte správně na otázku a staňte se právě Vy jedním z tří výherců reklamních předmětů Pribináček pro děti. Obsahem sady je plyšák, pastelky, flash disk a tričko Pribináček.

Soutěžní otázka: Jemný smetanový krém Pribináček je k dostání v 9ti příchutích. Kterou příchuť v nabídce nenajdete?

a) malina

b) jahoda

c) mixík banán/kakao

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.pribinacek.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 29. 8. 2017, do předmětu uveďte PRIBINÁČEK. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář