Luxury, Představujeme

Voňavé Vánoce s OGIVI

Vánoce jsou svátky plné klidu a rozličných vůní – obojí vám poskytne aromaterapie. Kdy jindy si udělat čas na sebe, rodinu a přátele, když ne o vánočních svátcích? Využijte jej co nejlépe a zorganizujte si vzácné sváteční chvilky podle sebe. Pozvěte si k sobě domů kromě rodiny a přátel také aromaterapii, která vám pomůže navodit správnou vánoční atmosféru plnou klidu a pohody.

Zahajte vonnou terapii rovnou na začátku adventu, a pokud se někdo bude snažit z vašich Vánoc udělat hektické období, nebude mít šanci. Relaxujte a užívejte si předvánoční víkendy, které vyvrcholí pohodovými vánočními svátky. A jestli si při zapálené svíčce lehnete na pohovku s knihou nebo upečete cukroví, to je jen na vás – každý vidí kouzlo Vánoc a odpočinku v něčem jiném. Jsou to vaše svátky, užijte si je tedy po svém!

Několik tipů na luxusní vůně, které promění období vánočních svátků v jednu velkou relaxaci, přináší značka exkluzivních vonných svíček a difuzérů OGIVI:

Red Amaryllis – difuzér v luxusním koženkovém pouzdře
Proč po něm sáhnout? Z mnoha důvodů! Red Amaryllis je povzbuzující směsí esenciálních olejů z jihoafrické květiny amarylis, ogivi_vanoce_02čerstvých klementinek a rybízu, která vás pozvedne v chladných zimních dnech. Navíc je vyzkoušeno, že tuto vůni milují i pánové! Difuzér uvolňuje vůni postupně, takže vás čeká několik krásných vonných měsíců. Třešinkou na dortu je potom design temně karmínové skleněné dózy.

Advent, jaký má být – provoněný a prosycený klidem, takový vám přinese vůně Red Amaryllis.

Krásná svíčka ve skleněné dóze a luxusní zdobné krabičce
Tato svíčka voní směsí olejů z jihoafrické květiny amarylis, čerstvých klementinek a rybízu a prodává se s jedním upozorněním – vyvolává závislost! A co je zajímavé, nejen u žen, ale i u mužů. Do jejího výrobního procesu se zapojují pouze kvalitní oleje a vosky, takže na konci stojí dokonalý produkt v designové skleněné dóze karmínové barvy, který ozdobí váš vánoční stůl.

Svíčka, která lahodí hned několika vašim smyslům, vnese do vašeho domova absolutní klid!

Nepalese Amber
Orientální vůně svíčky Nepalese Amber je vyladěnou směsí pryskyřice, cedru, santalového dřeva a zlatovouse jižního, doplněná závanem pačuli a muškátů, korunovaná vanilkou a vzácnou středomořskou pryskyřicí labdanum. Místo cukroví sušené datle a fíky. Místo uklízení nohy nahoru, pusťte si příjemnou hudbu a plně se ponořte do klidu. Nezní to lákavě?ogivi_vanoce_03

Vůně Nepalese Amber byla navržena v Grasse, městečku na francouzské riviéře, které je právem označováno za hlavní město parfémů. Svíčka obsahuje 10 % parfému a nejenže skvěle voní, ale také vypadá!

Harmony
Květinová svíčka Harmony své poselství předznamenává již názvem. Je osvěžující směsí půvabných hyacintů, vonného jasmínu, esence Ylang – Ylang, broskví a muškátů. Vůni Vánoc do ní vnáší vanilka, pryskyřice, kokos, pačuli a pižmo. Nenechte se rozhodit všeobecným vánočním shonem a rozruchem a pozvěte do svého domova harmonii.

Luxusní vůně si zaslouží luxusní obal a toto kriterium Harmony jednoznačně splňuje. Její vůně byla navržena v Grasse, městečku na francouzské riviéře, které je právem označováno za hlavní město parfémů. Svíčka obsahuje 10 % parfému.

www.ogivi.cz

text: ogivi / foto: ogivi / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

  • Andrea 09/12/2013 at 16.36

    Nádhera, jednu doma mám:-) Nejen, že provoní celou ložnici, ale neuvěřitelně dlouho vydrží. To se s jinými svíčkami nedá srovnat.

    Odpovědět

Přidat komentář