Představujeme

Varta představuje čelovku s nabíjecí baterií

Svítilny a zejména čelovky jsou praktické nejen na cestách. Často se ovšem stává, že když je zrovna potřebujeme, tak mají vybité baterie a náhradní samozřejmě nejsou po ruce. Nejen tento problém řeší novinka v podobě výkonné čelovky Varta s nabíjecí baterií. Praktickým aspektem je také samotné nabíjení s využitím microUSB portu. Interní Li-Polymer baterii tak nabijete pomocí nabíječky mobilu, připojením k počítači nebo např. také z powerbanky.

Čelovka se tak stává ideálním řešením např. na kempování nebo tábor. Majitel nemusí řešit baterie, ale stačí si vzít nabitou powerbanku a získat tak jednoduše desítky nabití.

O samotném nabíjecím procesu informuje stavová dioda ve třech stupních – červená, žlutá a zelená (0-15, 15-40 a 40 – 100 %). Světelnou část má na starosti 3W LED s výkonem 300 lumenů a dosvitem až 91 m. K dispozici jsou tři režimy výkonu s tím, že max. doba svícení je 21 h. Navíc je možné využít i plynulého stmívání včetně zapamatování nastavení.

Ať máte v plánu sportovní aktivitu nebo jen procházku, světla bude rozhodně dostatek. Výklopná hlava čelovky umožňuje světlo jednoduše nastavit dle potřeby.

Z praktických vlastností potěší možnost čelovku používat samostatně s pomocí přiloženého klipu (např. na opasku), váha pouze 47 g a pratelný hlavový popruh. Vhod přijde také vodotěsnost dle specifikace IPX4 a odolnost vůči pádům.

Čelovka je k dispozici ve dvou barevných provedeních – bílé a limetkové. Součástí balení je 1 metr dlouhý nabíjecí microUSB kabel.

Cena: 799 Kč

Více informací na www.varta-consumer.com.

Zdroj: Varta Consumer / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář