Soutěže

Vstupenky na finálový večer soutěže Souboj nevěst

Co tahle svatba, princi? Tak se jmenuje známá česká pohádka, kterou chce téměř každá z nás alespoň jednou dotáhnout do šťastného konce. Jakmile potkáme toho pravého, začneme snít svoji svatební pohádku, která se hemží přáteli, výborným jídlem, atmosférou a především princem na bílém koni. Ne všechny nastávající nevěsty ale mají na honosnou svatbu, nádherně zařízené hnízdečko lásky nebo romantickou svatební cestu. Právě pro ně je tady již čtvrtý ročník soutěže Souboj Nevěst, tentokrát s podtitulem Šach & Mat, jehož patronkami se staly stále svobodné modelky Tereza Fajksová a Aneta Vignerová.
soutez_souboj_nevest_01
Bohaté výhry, o které se utkají nastávající novomanželky před zraky veřejnosti, otestují jejich schopnost stát se supermanželkou. Budou k tomu potřebovat ostré loky, notnou dávku sebevědomí, maximální nasazení a samozřejmě kouzlo osobnosti.
soutez_souboj_nevest_03
Průvodkyněmi a patronkami po celou dobu soutěže jim budou Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová a vítězka celosvětové soutěže krásy Miss Earth 2012 Tereza Fajksová. Samy by se ale do podobné soutěže nejspíš nepřihlásily. „Určitě je to zajímavá výzva, ale já bych se asi styděla. Raději jsem na té druhé straně. Slečny velmi obdivuji. I když je má práce být hodně na očích, vnitřně jsem stydlivka,“ smála se Aneta. „Já už mám do konce života „dosoutěženo“. Ale zase ty ceny jsou velmi lákavé,“ dodává Tereza.

Kdo koho vyšachuje a kdo usedne na královský trůn?

Více informací o soutěži se dozvíte na www.soubojnevest.cz a v časopise Tvoje svatba.

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a staňte se jedním z tří výherců vstupenky pro 2 osoby na finálový večer soutěže Souboj nevěst, který se bude konat 27. 2. 2015 od 19. hodiny v Divadle Hybernia na Praze 1.

Soutěžní otázka: Které 2 dámy byly patronkami třetího ročníku Souboje nevěst?

a) Lejla Abbasová a Katka Průšová

b) Vlaďka Erbová a Renata Langmannová

c) Monika Marešová a Monika Leová

Nápovědu najdete na www.soubojnevest.cz

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 12. 2. 2015, do předmětu uveďte SOUBOJ NEVĚST FINÁLE. Tři z autorů správné odpovědi obdrží vstupenku pro 2 osoby na finálový večer soutěže Souboj nevěst, který se bude konat 27. 2. 2015 od 19 hodin v Divadle Hybernia na Praze 1.

Nepodaří-li se vám získat vstupenky v soutěži, můžete je zakoupit v předprodeji.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář