Volný čas

Magic Box uvádí filmové novinky – červenec 2016

Léto je v plném proudu, mnoho lidí odpočívá, tráví čas na dovolené nebo jen tak u vody s dětmi. Ve společnosti Magic Box to ale žije, ať je léto nebo zima. Milovníci filmu a jeho sledování v pohodlí domova si tak opět přijdou na své. Vychází například dlouho očekávaný snímek Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti nebo sci-fi Půlnoční dítě…
magicbox_novinky_dvd_cervenec_03
Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, se impozantní strážce spravedlnosti z Gothamu známý jako Batman (Ben Affleck) v obavách z naprosto nekontrolované moci bezmála božského superhrdiny střetává s respektovaným spasitelem Metropolisu Supermanem (Henry Cavill).

Kromě Bena Afflecka a Henryho Cavilla ve filmu uvidíte například Amy Adams, Diane Lane, Jeremy Ironse, Holly Hunter a Kevina Costnera.

V prodeji od: 20. 7. 2016

 

Půlnoční dítě
Royův nejmladší syn Alton má nadpřirozené schopnosti, kvůli kterým se stane cílem náboženských fanatiků. Jedné noci se ti dva musí dát na útěk a zatímco honička postupně přerůstá v celostátní štvanici za účasti nejvyšších vládních vrstev, Roy dává vsázku všechno, co má, jen aby odhalil Altonovo životní poslání… ať už je jakékoli. V provokativním snímku, v němž se prolíná nadpřirozeno s hlubokým lidstvím, zkoumá uznávaný scenárista a režisér Jeff Nichols otázky víry a pouta lásky a důvěry.

Ve filmu hrají mimo jiné: Kirsten Dunst, Joel Edgerton, Adam Driver, Michael Shannon, Sam Shepard, Paul Sparks, Bill Camp, James DuMont a další.

Bonusy:
– sledujte pětici hlavních postav v Jak to začalo: Roy, Sarah, Lucas, Sevier a Alton – kdo jsou a kolik toho vědí? Snáze pak pochopíte, proč dělají to, co dělají.
– neviditelný svět – Jeff Nichols představuje unikátní, neviditelný svět, který existuje vedle toho našeho, a vysvětluje, proč jej vidí jen Alton a co pro nás jeho existence znamená.

V prodeji od: 20. 7. 2016

Anomalisa
Režisér oscarových snímků Věčný svit neposkvrněné mysli a V kůži Johna Malkoviche přichází s novým „mistrovským dílem“*. Michael Stone – manžel, otec a uznávaný spisovatel – jede na služební cestu do Cincinnati, aby promluvil na konferenci pro pracovníky zákaznických linek. Jakmile se ocitne mimo rutinu každodenního života, díky jednomu nečekanému setkání si uvědomí, co a koho do této chvíle tolik postrádal. Láska, smích a osamění se snoubí v tomto „nesmírně vynalézavém“** animovaném filmu Charlieho Kaufmana.
* Alan Cerny, AIN’T IT COOL NEWS
** Chris Nashawaty, ENTERTAINMENT WEEKLY

Hrají: David Thewlis, Jennifer Jason Leigh, Tom Noonan

V prodeji od: 20. 7. 2016
magicbox_novinky_dvd_cervenec_02
Síla života
Film Tommy Lee Jonese – strhující příběh z amerického západu
Tři duševně narušené a zcela zmatené ženy se octnou až na samé americké hranici. Náročného úkolu dopravit je zpět do Iowy se ujme svérázná Mary Bee Cuddy (Hilary Swank). Řídit dostavník plný pomatených žen na cestě dlouhé 400 mil je ovšem téměř nad její síly a proto si na výpomoc najme odpadlíka George Briggse (Tommy Lee Jones). Tato nesourodá dvojice čelí během vyčerpávající cesty prérií neustálým hrozbám a psychickému vypětí. Podaří se jim dovézt jejich zvláštní „náklad“ až do cíle?

Hrají: Tommy Lee Jones, Hilary Swank, Grace Gummer, Miranda Otto, Sonja Richter, John Lithgow, Jesse Plemons, Meryl Streep a další.
Režie a scénář: Tommy Lee Jones

V prodeji od: 13. 7. 2016

Lego DC Super hrdinové: Útěk z Gothamu
I děti se mají na co těšit. Netopýr je pryč a zločinci mají pré!
Jak to dopadne, když si Batman vezme dovolenou a svěří dohled nad Gotham City do rukou Ligy spravedlivých? Nastane samozřejmě chaos! Když Joker lstí přiměje Supermana, aby z Arkhamu propustil největší gothamské zločince, musí zasáhnout Robin alias Zázračný chlapec, Cyborg a Wonder Woman! Batman zatím na dovolené zažívá všechno kromě odpočinku – společně s Batgirl a Nightwingem totiž odhalí ďábelské spiknutí Deathstroka a zločinného Banea, kteří se snaží vybudovat armádu schopnou masivní destrukce! Je nejvyšší čas vydat se mezi kostky ve zbrusu novém filmu ze série LEGO® DC Comics Super Hrdinové!

Hrají: Troy Baker, Nolan North, Khary Payton

V prodeji od: 20. 7. 2016

Více o červencových novinkách a DVD či Blu-ray nosiče k prodeji najdete na stránkách www.magicbox.cz.

zdroj: Magic Box / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář