Volný čas

Magic Box uvádí filmové novinky – květen 2016

Květen je přímo nabitý dlouho očekávanými filmovými novinkami. V pohodlí domova nyní můžete zhlédnout snímky jako Osm hrozných Quentina Tarantina v hlavní roli se Samuelem L. Jacksonem nebo třeba Creed se Silvestrem Stallonem.

Osm hrozných
Několik let po občanské válce se zasněženými kopci Wyomingu řítí dostavník. Veze se v něm John Ruth (Kurt Russell), lovec lidí, známý také jako „Kat“, a Daisy Domergueová (Jennifer Jason Leigh). Jeho čeká odměna, vypsaná na její hlavu, ji soud a oprátka. Po cestě potkají dva muže – majora Marquise Warrena (Samuel L. Jackson), bývalého vojáka, ze kterého se také stal obávaný lovec lidí a Chrise Mannixe (Walton Goggins), jižanského odpadlíka, který o sobě tvrdí, že je novým šerifem ve městě, kam mají všichni namířeno. Když jim silná vichřice zabrání pokračovat v cestě, rozhodnou se hledat útočiště v dřevěnici u Minnie, která je oblíbenou zastávkou dostavníků. Ve dveřích je však nevítá majitelka, ale několik cizinců, kteří se rozhodně netváří přívětivě. Nad horským průsmykem zuří sněhová bouře a osm pocestných začíná tušit, že se do města asi nedostanou…

 

Nikomu se nedá věřit. Všechny je třeba nenávidět.

Ve snímku uvidíte hvězdy jako: Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Demian Bichir a další. Hudby se ujal Ennio Morricone.

V prodeji od 11. 5. 2016

Mezi náhrobními kameny
Liam Neeson je hlavní hvězdou filmu Mezi náhrobními kameny, akčního thrilleru, natočeného podle mimořádně úspěšné série temných krimi románů Lawrence Blocka. Matt Scudder (Liam Neeson) je bývalý policista, který pracuje jako soukromý detektiv bez licence pro různé pochybné existence. Jednou z nich je i drogový dealer Kenny (Dan Stevens), který si jej najme, aby vypátral, kdo mu unesl a brutálně zavraždil ženu. Scudder začne postupně odkrývat stopy vedoucí k únoscům a zjišťuje, že tento zvrácený zločin není jediným a rozhodně ani posledním, který v ulicích New Yorku spáchali. Sérioví vrazi se chystají opět zaútočit a pro Scuddera, stojícího mimo zákon, se tak rozehrává nelítostný boj s časem…

V prodeji od 25. 5. 2016

Creed
Adonis Johnson (Michael B. Jordan), syn zesnulého šampiona v těžké váze Apolla Creeda, má box v krvi. S myšlenkou na vlastní titul se Adonis vydá do Philadelphie, kde přesvědčí otcova bývalého rivala a později přítele Rockyho Balbou (Sylvester Stallone), aby ho trénoval. Rocky souhlasí, i když sám mimo ring svádí boj se smrtelně nebezpečným soupeřem. V nové kapitole Rockyho příběhů z dílny kritiky uznávaného režiséra Ryana Cooglera se Adonisovi otevírá cesta k titulu – ale nejdříve v něm musí dozrát srdce pravého bojovníka.

 

V prodeji od 11. 5. 2016

Americký sniper – Speciální edice 2DVD
Příslušník jednotek SEAL amerického námořnictva Chris Kyle se díky přesné mušce stal během svých čtyř iráckých misí hrdinou. Jeho příběh, který podle Kyleova autobiografického bestselleru natočil Clint Eastwood, se stal kulturním fenoménem. Nové bonusové materiály připravené speciálně pro tuto Speciální edici odhalují další detaily ze života tohoto profesionálního vojáka a zároveň otce, manžela a kamaráda a nabízejí neobvyklý pohled na jednoho Texasana, jemuž se za války přezdívalo Legenda.

Vedle Bradleyho Coopera uvidíte ve snímku také Siennu Miller, Jakea McDormana nebo Coryho Hardricta.

Speciální bonusový disk obsahuje:
– SEAL: Ve válce a v míru.
– Taya Kyle a proslulý SEAL Marcus Luttrell hovoří o tajném světě elitních amerických jednotek.
– Chris Kyle: Muž skrytý za Legendou.
– Dosud nezveřejněné domácí záběry, rodina, přátelé a spolubojovníci odhalují další tváře Chrise Kylea.
– Válečné dědictví: Cena za hrdinství – Seznamte se s problémy mnoha veteránů, pro které může být návrat domů stejně obtížný jako chvíle strávené v boji.
– Příběh jednoho vojáka: Cesta Amerického snipera – Vydejte se spolu s Clintem Eastwoodem, herci a filmovým štábem zdolávat nesmírné tvůrčí a logistické překážky na cestě příběhu člena jednotek SEAL amerického námořnictva Chrise Kylea na filmové plátno.
– Jak se točil Americký sniper

V prodeji od 4. 5. 2016

A jelikož ve společnosti Magic Box myslí i na naše děti, připravili na květen také spoustu filmů právě pro ně. Kromě Cesty na měsíc a pohádky Savva: Srdce bojovníka se děti můžou těšit také na Lego Scooby: Strašidelný Hollywood.
magicbox_novinky_dvd_kveten_02
Lego Scooby: Strašidelný Hollywood
Scooby-Doo a jeho parta ve svém prvním LEGO® filmu!
Ach, ten Hollywood! Samý lesk, samá kouzla… a Bezhlavý jezdec! Přidejte se ke známému psímu slídilovi jménem Scooby-Doo, který spolu s Shaggym a partou z Záhady s.r.o. zavítá do Města slávy. Během prohlídky legendárních filmových studií Brickton pro VIP hosty se na scéně objeví osvědčené filmové příšery a Scooby-Doo a jeho kamarádi na vlastní kůži poznají, co je to strach. Existuje jen jediný způsob, jak tuhle detektivku rozluštit a zachránit chátrající studio – nadešel čas na filmová kouzla v podání party z Záhady s.r.o. Dejte si Scooby Snacks, uvelebte se v režisérském křesle a vychutnejte si zbrusu nový snímek LEGO®!

V prodeji od 18. 5. 2016

Mezi dalšími květnovými novinkami najdete například film Pravda zabíjí v hlavní roli s Clintem Eastwoodem, Muzikál aneb Cesty ke štěstí s Vicou Kerekes a Romanem Vojtkem nebo originální film studia DC Universe Liga spravedlivých vs Mladí Titáni.

Více o květnových novinkách a DVD či Blu-ray nosiče k prodeji najdete na stránkách www.magicbox.cz.

zdroj: Magic Box / foto: bigstock, Magic Box / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář