Představujeme

Novinky nakladatelství Noxi

V nakladatelství Noxi vychází další skvělé knihy, které bychom vám rádi představili. První z nich je Zelené smoothie 7-denní detox od uznávané autorky a propagátorky fenoménu zeleného smoothie, Victorie Boutenko. Kromě receptů a jejích fundovaných rad nabízí i návod, jak změnit svůj životní styl – formou léčebné kůry založené nejen na zdravé stravě, ale i na pozitivním přístupu ke svému tělu i duši.

Tato kniha v sobě spojuje léčivou sílu zelených rostlin, chutné nové recepty i návod na 7-denní detox. Zelené smoothie 7-denní detox potěší zkušeného vyznavače smoothie stejně jako začátečníka. Obsahuje základní informace, ale i detailní fakta o potenciálu zelených rostlin, analýzách pitné vody a živinách potřebných pro život. Kniha je podpořena zkušenostmi lidí z Boutenkových workshopů a zahrnuje rady a informace o výživě a recepty na 7-denní detox.
nakladatelstvi_noxi_novinky_01
Druhou novinkou a neméně zajímavou knihou je Hypersenzitivní lidé mezi námi Rolfa Sellina o lidech, které považujeme v lepším případě za introverty.

Asi 15 až 20 % lidí přijímá víc podnětů ze svého okolí než ostatní, a to mnohem intenzivněji. Toto nadání silněji vnímat svět je častokrát výhodou. Mnozí hypersenzitivní lidé jím však trpí – jsou zranitelnější, snadněji podlehnou stresu a mají tendenci o sobě pochybovat.

Autor knihy je psychologicky fundovaný poradce, který pomáhá hypersenzitivním lidem konečně pochopit, proč jsou „jiní“. Rolf Sellin jim ve své knize ukazuje, jak mohou ovlivňovat vlastní vnímání a lépe se mentálně chránit. Hypersenzitivita se tak opět stane sama sebou, nadáním pro velké vnitřní bohatství.

Kniha Hypersenzitivní lidi mezi námi se neomezuje pouze na definici a popis tohoto jedinečného jevu. Spíše se zaměřuje na způsoby a metody jak hypersenzitivitu konstruktivně využít, protože vysoká citlivost je pro lidi největší výhodou, stejně jako největší slabinou.

Obě novinky najdete na stránkách nakladatelství Noxi a u dobrých knihkupců.

zdroj: Noxi / foto: Noxi, bigstock / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář