Soutěže

Dárkový poukaz na balíček fotografií Gold Family z ateliéru JanWphotography

V životě vašeho dítěte jsou dny a události, které chcete zachytit navždy. Ať už si dítě hraje, mluví nebo přemýšlí, výraz, který u toho má dnes, zítra už mít nebude. Tak rychle nám děti stárnou.

Profesionální fotografie vašeho dítěte mohou vyprávět příběh jeho života a vám přinést trvalou připomínku toho, jakým bylo, když mělo 2, 3, 6, 10 nebo 15 let. Rodinné portréty se pak často stávají důležitou součástí historie celé rodiny.
soutez_janwphoto_foceni_deti_02
Děti bývají často velmi aktivní, mužský prvek přináší do fotografování respekt a tím i klidnější atmosféru. Postaráme se o to, aby focení vaše dítě bavilo, bylo při něm přirozené a klidné.

Ateliér JanWphotography najdete v centru Prahy (5 minut pěšky od Václavského náměstí). Disponuje širokým výběrem doplňků, má-li však vaše dítko nějakou oblíbenou hračku, se kterou se cítí dobře, vezměte ji na focení sebou.

Věnujte svým dětem vzpomínku na jejich dětství, ze kterého si budou pamatovat jen velmi málo.

Jan Wasserbauer je profesionální fotograf, jehož mezinárodní kariéra překračuje nejen umělecká odvětví, ale i kontinenty. Jeho život a práce v jiných kulturách (Evropě, Asii a Severní Americe) mu pomáhá vnášet do fotografie unikátně lidské pojetí a odhalit osobnost skrývající se v každém z nás.
soutez_janwphoto_foceni_deti_03
Soutěž: Udělejte radost sobě nebo svým blízkým krásnými fotografiemi vašich dětí. Předmětem naší dnešní soutěže ve spolupráci s ateliérem JanWphotography je Dárkový poukaz na nafocení setu fotografií Gold Family – 10 profesionálně upravených a retušovaných fotografií na CD, z toho 5 vybraných fotografií vytištěných ve formátu A4 (focení v ateliéru nebo exteriéru; výběr z cca 100 fotografií; délka focení cca 2 hodiny; počet póz, převleků a pozadí není omezen, ale odpovídá počtu fotografií) s platností 1 rok od data vydání, v hodnotě 4190 Kč.

Soutěžní otázka: Jak se jmenovala výstava Jana Wasserbauera v paláci Acropolis?

a) Fragments

b) Your fragments

c) Fragments of You

Nápovědu najdete na: www.janwphoto.cz nebo www.facebook.com/janwphotography

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 8. 6. 2015, do předmětu uveďte JanWphotography – děti. Jeden z autorů správné odpovědi obdrží Dárkový poukaz na nafocení setu fotografií – Gold Family v hodnotě 4190 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář