Fashion

Znáte historii Shamballa náramků?

Spousta lidí vidí Shamballa náramky jen jako trendy výstřelek, ale ve skutečnosti mají hlubší význam a delší historii, než byste nejspíš očekávali. Slovo „Shamballa“ totiž pochází z buddhistické kultury a znamená „místo míru“. Je to takové mýtické království, které se údajně nachází vysoko v Himalájích, je symbolem osvícení, míru a dokonalosti.

Každý Shamballa náramek je stoprocentně jedinečný. Barva, design i styl náramku mají svůj význam. Ano, sice se najdou tací, kteří je nosí, aby byli trendy, ovšem stejně tak se objevují nositelé chápající jejich pravý význam. A ti je nosí z duchovních důvodů.

Shamballa náramky jako součást módy
Shamballa náramek možná navozuje trochu hip hop či bohémský styl. Je totiž zpracován z provázku a obsahuje drahé kameny. Některá provedení však působí tak luxusně, že vůbec nemusíte mít strach vzít si je k šatům či jinému formálnímu outfitu. Například růžové, bílé či černé pletené náramky jsou elegantní. Pokud však plánujete nosit náramek za jiným účelem než jen jako módní doplněk, určitě se zamyslete nad tím, co dané barvy znamenají.
naramek2
Jakou barvu ve svém životě potřebujete?
Černá je spojována se sílou, ale také zlem a tajemstvím. Černé Shamballa náramky jsou velmi oblíbené, a to i mezi muži. Bílá je naopak spojována s čistotou a nevinností, pravdou a naplněním, značí nový začátek a pomáhá najít inspiraci. Červená označuje vášeň, dodá vám sebevědomí a odvahu. Žlutá přináší pozitivní energii, zelená zlepšuje mentální zdraví, modrá zvyšuje kreativitu. Každá barva má něco do sebe.

Vnímejte jejich sílu
Shamballa náramky mají větší význam, než si průměrný nositel myslí. Na tom ale ve skutečnosti vůbec nezáleží. Každý si ho může nosit, z jakých důvodů jen chce. A co vy? Také se ho chystáte vyzkoušet? Ručně pletené Shamballa náramky vyrobené v ČR za použití kvalitních drahých kamenů a nylonové šňůry najdete na Trimakasi.cz.

Zdroj: Trimakasi / komerční sdělení

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář