Pro maminky

Zpříjemněte svým ratolestem jejich 1. školní den

Cestování i 1. školní den můžete svým ratolestem zpříjemnit. Pořiďte jim dětské zavazadlo, které si zamilují.

Ať už se chystáte k moři nebo na víkend k babičce, víte, že vaše dítě bude chtít mít své nejoblíbenější hračky stále při sobě. Co takhle vašim nejmenším pořídit jejich první kufřík? Budou pyšní, až si povezou své vlastní zavazadlo. A co teprve když bude ve tvaru želvičky, pejska nebo třeba motýla. Vaše děti přece „nutně potřebují“ kufřík, který bude přesně pro ně. Kam jinam uložit plyšáky, roboty, sponky do vlásků, panenky, mašinky a další oblíbené poklady?
samsonite_deti_03
Společnost Samsonite nezapomíná ani na malé cestovatele, dobře totiž ví, že i ti nejmenší touží po tom mít vlastní kufr, do kterého si mohou ukrýt veškeré své poklady. Pro ty je připravena kolekce plná nápaditých motivů a tvarů, které lichotí dětskému oku.
samsonite_deti_04
Dětská zavazadla jsou dostupná ve tvarech a motivech: želva, motýl, sova, pes či slon. Kolekce SammiesDreams v sobě navíc ukrývá i batůžky ve tvaru roztomilých zvířátek. Svým dětem můžete pořídit i dětskou peněženku. Rázem uvidíte, jak si vaše děti budou ve své vlastní peněžence schovávat drobné od babiček. Aby vaši malí cestovatelé byli připraveni na každé počasí, pořiďte jim stylový a především kvalitní deštník s nápaditými motivy. S nepřehlédnutelným dětským deštníkem Samsonite se bude vaše dítě smát za každého počasí.
samsonite_deti_02
Dětský batůžek Samsonite ve tvaru sovy je ideální na krátké výlety. Díky nápaditému tvaru a provedení jej vaše dítě bude ochotné nosit. Dejte mu do něj svačinu, pití nebo třeba pláštěnku. O své věci se díky tomu postará mnohem raději a vám odlehčí.

zdroj: Samsonite / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář