Volný čas

31. ročník Elite Model Look World Final 2014 vyhlásil vítěze

Vítězové národního finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, Barbora Podzimková a Josef Utěkal, včera zabodovali na 31. ročníku světového finále Elite Model Look, které se konalo v čínském Shenzenu. Češka se stala celosvětovou vítězkou nejprestižnější modelingové soutěže a získala tak garantovaný kontrakt od agentury Elite v hodnotě 15.000 Eur. James z Itálie zvítězil v mužské sekci. Josef Utěkal se umístil na skvělém třetím místě.

Galavečeru předcházely dvoutýdenní přípravy. Finalisté absolvovali tréninky chůze, nácviky choreografie, focení s prestižními fotografy či zkoušky outfitů na finálový večer, kde se představili například v kolekci La Perla. Taktéž měli možnost se osobně setkat se světovými modelkami, jako jsou Liu Ven či Maria Carla Boscolo či topmodelek Richardem Biedulem a získat od nich cenné rady. Navíc přitom měli díky mnohým výletům příležitost poznat čínskou kulturu. O vítězích světového finále rozhodovali agenti z celého světa, kteří do Shenzhenu přijel pár dní předtím, aby měli možnost finalisty lépe poznat.
schwarzkopf_elite_03
Tento rok byla novinkou spolupráce s prestižním světovým módním magazínem Vogue Italia, který před časem uspořádal soutěž módních návrhářů z celého světa. Top 15 z nich získalo možnost odprezentovat své modely během finálového večera přímo na finalistech. Finálový večer si nenechala ujít ani šéfredaktorka magazínu Vogue Italia, Franca Sozzani, která předsedala porotě.

Jak se k výsledku soutěže vyjádřil Saša Jány, ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro Českou a Slovenskou republiku? „Jsem nadšen z tohoto historického úspěchu České republiky, kdy dva roky po sobě získala Češka světové prvenství. Věřím, že se Barbora Podzimková brzy zařadí mezi hvězdy modelingového průmyslu. Jsem také velice rád, že první zástupce v mužské sekci, Josef Utěkal, se na světovém finále umístil na nádherném 3. místě.“
schwarzkopf_elite_04
Elite Model Look
Ze soutěže Elite Model Look organizované agenturou Elite Model Management vzejde každý rok budoucí hvězda modelingového průmyslu. Od svého vzniku roku 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou i profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Koná se ve více než 50 zemích světa a každoročně se do ní přihlásí víc než 400 000 začínajících modelek.

Elite Model Management
Modelingová agentura založená v Paříži v roce 1972 se během svého působení vypracovala na nejznámější agenturu na světě. Agentura Elite, jako důležitá hybná síla v modelingovém průmyslu, položila základy pro management v modelingu a i nadále pokračuje s inovací ve světě modelingových agentur. Její přístup k obchodu je založený na prodejní síle, kterou je schopná modelkám pomoct k dosažení mezinárodní úrovně a takto se posunout až na stupínek supermodelek. O dívky je postaráno na vysoké profesionální úrovni.
schwarzkopf_elite_02
Elite je zastáncem etického kodexu v modelingovém průmyslu a podporuje přísné dodržování zdravého životního stylu. Tyto zásady spolu s dlouholetou znalostí světa modelingu tvoří základ, díky kterému se podařilo např. Karen Mulder, Linde Evangelistě, Naomi Campbell a dalším vypracovat až na úplný vrchol. Kariéru modelky pod záštitou Elite absolvovaly takové hollywoodské celebrity, jako např. UmaThurman, CameronDiaz či Diane Kruger.

zdroj: Elite Model Look / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář