Beauty

5 tipů pro větší objem poprsí

Není hanba přiznat, že chcete větší prsa. Více než polovina žen není spokojena s velikostí svého poprsí. I když to může být obtížné,získat větší prsa bez chirurgického zákroku, pomoc existuje.

Cvičení
Posilující cviky jsou dobrým způsobem, jak zvětšit objem svých prsou. Jedním z takových cviků jsou kliky, ty však mohou namáhat vaše ruce. Pro začátek se tedy doporučují 2 sady po 5 klicích denně, následně – až vás toto již nebude zmáhat – 2 až 3 sady po 10 klicích. Svou pozornost si zaslouží také činky. Samozřejmě nemáme na mysli činky o hmotnosti 10 nebo 20 kilogramů, ale tzv. ženské činky – například 1,5 až 2 kg.

Masáž
Je prokázáno, že pravidelná masáž prsou (2x denně – ráno a večer, po dobu minimálně 30 dní) zlepšuje prokrvení a elasticitu kůže, poprsí dodá objem a pevnost, podporuje krevní oběh pro zdravý lymfatický systém. Masáž provádějte pomocí přírodního oleje krouživými pohyby – pravá ruka se pohybuje ve směru hodinových ručiček, levá ruka proti směru. Kompletní masáž vám denně zabere 10 až 15 minut.

Jídlo
Dalším způsobem, jak přirozeně získat větší objem prsou je přibrat na váze. Možná nebudete chtít přibrat na váze, kvůli většímu poprsí, ale je to velmi spolehlivý způsob. Stejně jako váš žaludek, se budou plnit i vaše prsa. Soustředit byste se přitom měly na potraviny, které obsahují estrogen (ženský hormon, který je mimo jiné zodpovědný za růst prsou) – čočka, fazole, mléčné produkty, ovoce (jablka, třešně, švestky), zelenina (mrkev, okurka), rýže, ječmen a pšenice. Do svého jídelníčku můžete také přidat arašídové máslo, libové ryby, kuřecí maso a ořechy, neuškodí ani sklenka červeného vína.
objem_poprsi_tipy_02
Správná velikost podprsenky

Studie ukazují, že až 8 z 10 žen nosí špatnou velikost podprsenky. Ta je buď příliš malá a prsa deformuje, nebo naopak příliš velká a prsa se v ní ztrácí. Aby vaše poprsí vypadalo větší, než ve skutečnosti je, je třeba zvolit správnou velikost podprsenky. Podprsenka vám musí perfektně padnout a svým tvarem se hodit k typu oblečení, které nosíte. Pro dojem většího poprsí volte push-up podprsenku nebo podprsenku s vycpávkami.

Držení těla
Perfektní držení těla je také velmi důležitou součástí toho, jak bude vaše poprsí vypadat a jaký bude budit dojem. Chodit rovně, nehrbit se, je nejjednodušším a nejrychlejším způsobem, jak docílit toho, aby vaše prsa vypadala větší. Jako bonus budete vypadat vyšší a jistější si sama sebou.

Mějte trpělivost. Pokud jste mladá dívka, vaše prsa ještě nemusela dosáhnout své plné velikosti, ještě mohou přirozeně růst. Pokud to na přirozený růst už nevypadá, potom tomu dejte čas, žádné cvičení ani jídlo nepřinese výsledky okamžitě.

text: redakce / foto: bigstock, dreamstime

Doporučené

Přidat komentář