Tipy na dárky

A jaký byl váš nezapomenutelný zážitek?

Co si přejete k narozeninám? Dárek, nebo zážitek? Co takhle obojí? Dárek v podobě nezapomenutelného zážitku. Třeba leteckého? Nebo jakéhokoliv jiného.

Zážitky dělíme na pozitivní a negativní. Těch negativních se náš mozek naštěstí rychle zbavuje, a tím vytváří místo pro zážitky pozitivní, které v mysli naštěstí nakonec převažují. To je dobře, nemyslíte?

Nastřádejte pozitivní zážitky
Dokážete jmenovat nějaký svůj nezapomenutelný zážitek? Ženy často zmiňují narození svého dítěte. Porod je opravdu nezapomenutelným zážitkem, který v paměti ženy (ale i muže, který ho byl přítomen) nadosmrti nevymizí. Takových zážitků ale ve vaší mysli může figurovat mnohem víc. Musíte je ovšem nastřádat.

Nezapomenutelný první let letadlem
Pro mě osobně byl nezapomenutelný můj vůbec první let letadlem. Na ten jsem si musela počkat až do svých sedmnácti let, ale o to víc to stálo za to. Mým druhým největším zážitkem pak o rok později byl můj první zaoceánský let. V Praze jsem nasedla do letadla a vysedla v exotickém Bangkoku.

Úchvatné a jedinečné
Zážitek to byl nepopsatelný. Úchvatný, jedinečný. Zřejmě z toho důvodu, že jsem nikdy před tím letadlem neletěla. Proto jsou letecké zážitky naprosto ideálním dárkem. Obzvláště pro ty, kteří je ještě nikdy neabsolvovali. Na mysli samozřejmě nemáme lety klasickým dopravními letadly, v nichž už přece jen seděla většina z nás.

Ve vrtulníku, větroni i v balonu
Letěli jste ale někdy, ať již vy samotní nebo vaši blízcí, ve vrtulníku, větroni, nebo v balónu? Seděli jste někdy ve skutečném kokpitu a vyzkoušeli si, jaké to je řídit skutečný letoun? A co takový seskok padákem či let balonem? Pokud ne, rozhodně doporučujeme některý z těchto zážitků si dopřát. Zvedne se vám adrenalin a vaše mysl přepne do jiného režimu. Budete žít daným okamžikem a na nějakou dobu zapomenete na svět kolem sebe. Chtělo by to vyzkoušet, nemyslíte?

Překonejte svůj strach
Na cestu za hranice všedních dnů se můžete vydat s profesionály ze společnosti Letecké zážitky (leteckezazitky.cz). Bezpečně samozřejmě. Za společností, v níž najdete jen profesionální piloty s tisícemi nalétaných hodin, stojí bohaté dlouholeté zkušenosti a tisíce spokojených zákazníků. I přesto máte strach? Ten je předpokladem k přežití, proto se za něj nestyďte. Velmi vzrušující je ale jej překonávat.

Vyhlídkové lety pro babičky i dědy
Pokud se ale hodně bojíte, nemusíte hned skákat s padákem. Nezapomenutelné bývají i vyhlídkové lety, skvělý dárek pro každého člena rodiny. Dárkový poukaz na vyhlídkový let tak zcela jistě potěší babičky i dědy. Ti odvážnější si pak mají možnost vyzkoušet třeba řízení letadla. Nebojte, na začátku nebudete řídit skutečný letoun. Do kůže pilota v leteckém kokpitu se ale vcítit budete moci. Autentickou atmosféru v pilotní kabině velmi věrohodně navodí letecký simulátor.

Odvažte se!
Podobných zážitků si můžete dopřát celou řadu. Lákadlem jsou i lety akrobatické, paragliding a různé letecké výlety. Proletět se můžete i celou Evropou. Tak neváhejte. Člověk se tu a tam má odvázat. A kde lépe tak učinit než ve vzduchu?

Zdroj: Mavisys / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář