Představujeme

Almara Soap představuje tři nová přírodní mýdla plná netradičních ingrediencí

V Almara Soap se nebojí odvážných kombinací přírodních surovin. Do limitovaných mýdel přidávají čerstvé jablečné nebo dýňové pyré, do stálé kolekce míchají bio citronovou kúru, ovesné vločky nebo třeba mořskou řasu. Se svými novými mýdly však posunuli hranice originality ještě o kousek dál. Vyzkoušejte mýdlo s čerstvou mrkvovou šťávou a kokosem pro suchou a choulostivou pleť Creamy Carrot, peelingové mýdlo s drcenými ořechovými skořápkami Peeling Walnut nebo s kur-kumou a medem určenou pro mastnou pleť Curcuma & Honey inspirované moudrostí samotné ájurvédy.

Creamy Carrot
Creamy Carrot je ideálním mýdlem pro všechny, kteří mají chuť vyzkoušet něco nového a neotře-lého. Toto extra výživné mýdlo obsahuje pravou mrkvovou šťávu a macerát z mrkve a kokosového mléka. Voní po pačuli, geránii a grepu a bude ideálním parťákem pro suchou, zralou a choulosti-vou pleť.
AS-creamycarrot_imagePeeling Walnut
Peeling Walnut, mýdlo vonící po červených pomerančích, mateřídoušce a rozmarýnu obsahuje drcené skořápky pravých ořechů a díky jejich abrazivním účinkům je tak dokonalým nástrojem na pravidelný peeling. Sametová pokožka nyní leží na dosah. Pomocnou ruku podává sama příroda a v ní drží klíč jménem Peeling Walnut.
AS-peelingwalnut_imageCurcuma & Honey
Curcuma & Honey je mýdlo inspirované moudrostí ájurvédy, obsahuje kurkumu, nimbový olej a med. V ájurvédě je tato kombinace opěvovaná pro své čistící, antibakterální, regenerační a celko-vě pozitivní účinky na problematickou pleť, kterou zbavuje mastnoty aniž by zbytečně ucpávalo póry.
AS-curcuma&honey_imageNová přírodní mýdla Creamy Carrot, Peeling Walnut a Curcuma & Honey jsou a budou k dispozici na e-shopu Almara Soap už napořád. Stávají se totiž součástí jejich stálé nabídky kolekce přírod-ních mýdel. Všechna je lze zároveň zakoupit i v řadě kamenných obchodů, jejichž mapu naleznete na webu Almara Soap.

Zdroj: Almara Soap / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář