Produktové tipy

Doplněk stravy: AntiAging Probiotics N-Medical

Snažíme-li se celkově zlepšit svoje zdraví i vzhled, nejúčinnější cesta je působit na vnitřní i vnější stranu těla současně. Na pokožku i na trávicí trakt. Právě bakterie, které v něm žijí, mají největší podíl na naší obranyschopnosti a celkové kondici.

AntiAging Probiotics N-Medical je doplněk stravy, který kombinuje speciální antiaging probiotickou kulturu (bakterie, které jsou zodpovědné za stav naší pokožky a pleti), prebiotikum inulin a kyselinu hyaluronovou. Každá z želatinových tobolek obsahuje 100 mg kyseliny hyaluronové, která pomáhá udržovat hydrataci a pružnost pokožky, což je důležité pro zdravou a mladistvě působící pleť. Vyskytuje se přirozeně v těle, s přibývajícím věkem jí ale ubývá. Proto je třeba ji doplňovat zvenčí. Probiotika obsažená v AntiAging Probiotics N-Medical přispívají k tomu, že se kyselina hyaluronová dostatečně vstřebá a naše tělo ji plně využije. Poslední složkou přípravku jsou probiotika, která posilují prospěšné bakterie obývající trávicí trakt. To má pozitivní vliv na naše celkové zdraví.

* Kyselina hyaluronová je původem ze Švýcarska. Obsahuje kombinaci vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové v takovém poměru, aby byla maximálně využita v našem těle a mohla hydratovat náš organismus směrem zevnitř ven (inside-out®). Odpovídá nejnovějším klinickým poznatkům o perorálně podávané kyselině hyaluronové.

* Specifická antiaging probiotická kultura složená z bakterií, které jsou přímo odpovědné a ovlivňují stav naší kůže. Podporují celkovou antiaging terapii a maximalizují využití ústně podávané kyseliny hyaluronové v našem těle. Stimuluje také náš imunitní systém (celkovou imunitu a slizniční imunitu), zlepšuje komfort střevního prostředí a udržuje zdravý trávicí trakt. Podporuje peristaltiku střev a potlačuje výskyt škodlivých mikroorganismů a snižuje plynatost a nadýmání.

* Inulin napomáhá udržet zdravou rovnováhu ve střevech. Funguje jako prebiotikum, tedy jako potrava pro dobré a zdraví prospěšné střevní bakterie, a podporuje tak jejich růst. To má ve výsledku vliv na silnější imunitu a pomáhá při potížích s trávením.

AntiAging Probiotics N-Medical se užívá ráno před snídaní, jedna tobolka denně. Balení obsahuje 60 tobolek, stačí tedy na dva měsíce užívání. Je vhodný pro ženy, které chtějí zlepšit zdraví své pleti a celkově se cítit lépe.
Balení obsahuje: 60 tobolek
Cena: 2 100 Kč, n-medical.cz

Zdroj: N-Medical / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář