Bydlení

Barva roku 2024 symbolizuje vřelost a eleganci

Všichni bychom si asi přáli, aby se nový rok nesl ve znamení harmonie, bezpečí a společných okamžiků. Právě takovou energii vyzařuje barva roku 2024 vyhlášená americkou společností Pantone. Dlouho očekávanou barvou roku 2024 je jemně smyslný odstín s označením Pantone 13-1023 Peach Fuzz, volně přeloženo jako odstín broskvového chmýří. Jedná se o decentní a velice příjemný tón broskvové, který vyvolává pocit sdílení a společenství. Pokud jsou vám tyto hodnoty blízké, a zároveň si zakládáte na tom, aby i ve vaší domácnosti převládaly ty nejaktuálnější barevné trendy, nalaďte se s námi na designovou vlnu barvy roku 2024 Peach Fuzz a obklopte se krásným odstínem oranžové, která povzbudí většinu vašich smyslů.

Barva broskvového chmýří a organické tvary
Barva roku 2024 se svým hřejivým a povzbudivým tónem v interiéru dokonale hodí k oblým siluetám. Tento vřelý a příjemný odstín váš domov projasní, ať už budete pracovat spíše s detaily, jako je bytový textil, vázy, svíčky a další dekorace, nebo barvě roku 2024 zasvětíte i větší kousky jako taburety, křesla nebo pohovku. Kouzelný a neotřele elegantní efekt vytvoří Peach Fuzz odstín v kombinaci s detaily v barvách zlata a stříbra. Svěžím způsobem se barva roku 2024 vyjímá i na dřevěném povrchu.
barvaBarva Pantone 2024: hřejivé objetí pro všechny smysly
Přídomek trendového odstínu barvy broskvového chmýří jednoduše vyzývá své publikum, aby přijalo její vřelost. Přijměte s námi tuto výzvu i vy a oblékněte svůj domov do svěžesti a energie tohoto jemného oranžového tónu, který vytváří pocit bezpečí, tepla a jemnosti – kdo by neuvítal uklidňující harmonizující kontrast ke každodennímu neklidu v mnoha oblastech života.

Stejně jako v oblasti módy a kosmetiky patří barva roku 2024 Peach Fuzz neodmyslitelně i do světa interiérového designu. Ať už jako hravý dekorativní detail nebo na celých plochách stěn, barva roku zaujme širokou škálou možných použití a kombinací.

Zdroj: XXXLutz / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář