Představujeme

Basilur Vintage Blossoms

Basilur patří mezi nejvyhledávanější výrobce čajů na Srí Lance. Vyniká nekompromisní kvalitou, dokonale vyladěnými čajovými kompozicemi a okouzlujícími obaly. Nová řada sypaných čajů Basilur Vintage Blossoms toto vše splňuje.

Krásná, ručně kreslená umělecká kolekce čajů Basilur Vintage Blossoms může být nádherným dárkem lahodícím nejen oku, ale i chuťovým pohárkům. Každá čajová směs ukrývající se ve zdobné plechové dóze obsahuje nejčerstvější a nejkvalitnější lístky cejlonského čaje ochucené dalšími přírodními ingrediencemi. S každým šálkem si připijte na vzácné okamžiky života!

BASILUR Vintage Blossoms Rose Fantasy
Okouzlující kombinace lístků zeleného cejlonského čaje, ibišku a květů růže. Sladký, svůdný nápoj je ideálním doplňkem k odpolednímu dýchánku nebo když vás pozdě večer bude honit mlsná. K dokonalosti mu chybí už jen kapka medu.
Cena: 240 Kč

BASILUR Vintage Blossoms Passion Tropica
Vstupte do tropického ráje s každým douškem této lahodné kombinace čistého cejlonského zeleného čaje, květů heřmánku a exotické maracuji. Osvěžující nápoj si můžete vychutnat horký nebo i jako ledový čaj s trochou medu.
Cena: 240 Kč

BASILUR Vintage Blossoms Floral Bouquet
Aromatická, luxusní kombinace lístků zeleného cejlonského čaje a pestré kytice květů ibišku, růže, levandule, jasmínu a pomeranče. Svěží nádech jí dodávají zelené lístky máty peprné. Neuvěřitelně lahodný nápoj se senzační vůní je ideální pro odpolední čajový dýchánek spojený s oblíbenými sladkými pochoutkami.
Cena: 240 Kč

Všechny produkty BASILUR a další produkty MIX-TEE zakoupíte v prodejně: MIX-TEE, Masarykova 235, Čelákovice nebo zde.

Doporučené

Přidat komentář