Beauty

Bio organická kosmetika „Melvita“ se vrací

Francouzská kosmetická značka Melvita se více než tři desítky let věnuje výrobě kvalitní bio organické kosmetiky a nyní se vrátila i na český trh. Záleží vám na planetě stejně jako na vlastní pokožce? Přemýšlíte pozitivně a ekologicky a žijete v souladu s přírodou? I toto je hlavní motto značky.

Příběh značky Melvita začal u včel, v regionu Ardéche, kdy francouzský biolog Bernard Chevilliat objevil během své včelařské praxe bohatství, které nám příroda nabízí odpradávna. Na základě tohoto poznání vznikly v roce 1983 první kosmetické přípravky, které obsahují prvotřídní včelí produkty. Již samotný název značky, dokonale vystihuje filozofii firmy. Slovo Melvita je složeninou latinských slov označujících med (mel) a život (vita). Kromě včelích produktů také kosmetika Melvita obsahuje více než 100 přírodních ingrediencí s prokázanou účinností. V kosmetice Melvita naopak nenaleznete škodlivé parabeny, umělá barviva, chemické prvky, silikony nebo konzervanty. A tomu odpovídají i jejich certifikace. Certifikace jsou leckdy jediná záruka, že tomu opravdu tak je tak je. Kosmetika Melvita je velmi přísně kontrolovaná a klinicky testovaná a je určena všem, kterým záleží nejen na své pokožce, ale myslí i na naši planetu. Dnes má Melvita široký sortiment tělové a pleťové kosmetiky, přičemž hojně používá především již zmiňované včelí produkty, růže a arganový olej.

Značka Melvita nabízí celou řadu šetrných a efektivních odličovačů a produktů na čištění pleti, kosmetických krémů, které obsahují výtažky medu, růží, arganového oleje, pomeranče, avokáda, chrpy, levandule a dalších přírodních ingrediencí. Nejvíce jsou oblíbené kosmetické oleje, sloužící k hydrataci nebo péče proti vráskám. Kosmetické oleje jsou získávány lisováním za studena nebo macerací a jsou 100% přírodní.

Lahvičky produktů jsou vyrobeny z plastů, které již byly recyklovány a jsou znovu recyklovatelné. Melvita nevyrábí další plasty, pouze recykluje, redukuje a snaží se opětovně využít!
Melvita_02
Rose Extraordinary Water – organický čistící toner s růží
Růžová voda je starobylé jádro krásy. Aplikuje se jako toner k odstranění make-up, tónování pleti a hydrataci. Růžová voda má jemnou svěží vůni, hydratuje, revitalizuje a osvěžuje pleť. Tento organický, 100% přírodní toner se získává destilací čerstvých okvětních lístků Rosa Damascena. K výrobě láhve Organické růžové květinové vody je zapotřebí téměř 2000 čerstvých růží. Toner je vhodný pro všechny typy pleti a díky svým tonizujícím a revitalizačním vlastnostem pomáhá potlačovat první známky stárnutí pleti.

Argan Oil – vyživující, ochranný, protivráskový arganový olej
Organický arganový olej Melvita pochází z marockého pobřeží. Arganový strom zde produkuje olej známý po staletí díky svým výjimečným výživným a ochranným vlastnostem. Podporuje soudržnost buněk a tím zachovává pokožku pevnější. Pomáhá udržovat pokožku dobře hydratovanou, zklidněnou a intenzivně vyživenou. Známý je také svou schopností obnovy a revitalizace, díky čemuž je ideální pro boj proti stárnutí pleti.

L’Or Rose Super-Activated Firming Oil – Proti celulitidě
Super-Activated Firming Oil je zpevňující produkt s jemnou svěží vůní, která vyhlazuje, zpevňuje a viditelně snižuje výskyt celulitidy. Tato nová formula L’Or Rose Organic Firming Oil obsahuje dvojnásobnou koncentraci bobule růžového pepře, což ji činí „superaktivní“. Zázračné bobule pomáhají zbavit se přebytečného tuku a zlepšit tak vzhled celulitidy. Olej nezanechává mastný film a má svěží vůni, která vytváří jedinečný masážní zážitek.

Produkty značky Melvita jsou exklusivně v prodeji v síti parfumérií Douglas.

Zdroj: Melvita / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář