Představujeme

bruno banani uvádí…

Po úspěšném uvedení pánské vůně bruno banani Absolute Man v loňském roce přichází letos navazující novinka pro opačné pohlaví – Absolute Woman. Seznamte se s dokonalou ženou.

Jak se stát ženou, se kterou chtějí všichni muži trávit svůj čas? Měla by být milá, nebo zlobivá? Dokonalá žena zvládá obojí, během pár vteřin se dokáže proměnit z hravé holčičky na smyslnou ženu. Absolute woman má bláznivé nápady, a muž, který se stane jejím přítelem, se může těšit na cestu plnou sladkých překvapení a nečekaných zvratů na každém rohu. Drzá, hravá a svůdná, taková je dokonalá žena, taková je nova vůně bruno banani Absolute Woman!
bruno_banani_absolute_woman_01
Flakon a design
Tvar obalu a flakonu se vyznačuje typickým bruno banani zkosením, špičatý tvar odkazuje na předchozí dámskou vůni bruno banani, připomíná ďáblův roh. Nepřehlédnutelný korálový odstín se pak inspiruje růžovým grapefruitem, vrchní složkou vůně.

Složení vůně – cypřišově – květinově – ovocná
Vůni otevírá, stejně jako u pánské verze Absolute Man, růžový grapefruit, dále růžový pepř, ostružina, liči a bergamot. Srdce vůně tvoří smyslná růže, uklidňující měsíček a neodolatelný jasmín. Pod tím vším se skrývají základní tóny, intenzivně se rozvíjející do silné, neodolatelné smyslnosti: aromatická vanilka, ambra, pižmo, mech a pačuli.

Hlava: růžový pepř, bergamot, liči, růžový grapefruit, ostružina

Srdce: růže, měsíček, jasmín

Základ: vanilka, ambra, pižmo, dubový mech, pačuli
bruno_banani_absolute_woman_03
bruno banani Absolute Woman je k dostání v sítí parfumerií, drogerií a na nezávislém trhu za doporučené MOC: EdT 20 ml – 530 Kč, EdT 40 ml za 830 Kč, EdT 60 ml za 970 Kč, EdP 40 ml za 970 Kč a deo spray za 320 Kč.

více o vůních bruno banani na www.prestigeproducts.cz / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář