Představujeme

Centella – hloubkové čištění ve dvou krocích od Erborian

Objevte mimořádné účinky pupečníku asijského a několika dalších výjimečných přírodních ingrediencí…

Jeden olej, jeden gel, dva kroky – vše za jedním účelem: dokonale čistou pletí!

Pupečníku asijskému, jež je běžně známý jako gotu kola, se v Koreji přezdívá tygří tráva. Legenda totiž praví, že pro jeho tišící a regenerační účinky se v jeho listech převalovaly velké šelmy, jež se zranily v bojích a rvačkách. Korejci těmto vlastnostem po staletí stoprocentně věří, a nutno říci, že oprávněně. Proto se také tato bylina stala základní surovinou pro naše čisticí přípravky.

KROK 1: čisticí olej Centella
Odstraní z pokožky i ten nejodolnější make-up, zbaví ji nečistot i přebytečného mazu a také ji pomůže zklidnit a hydratovat. A to vše díky obsahu pečlivě vybraných ingrediencí s úžasnými vlastnostmi:
● Výtažek z pupečníku asijského, protože zklidňuje.
● Sladký mandlový olej, protože vyživuje.
● Slunečnicový olej, protože hydratuje.

Tento ultra jemný čisticí olej dokonale odstraní z obličeje vše, co na něj nepatří. Zároveň pomáhá udržovat pokožku přirozeně hydratovanou a zdravou, takže z ní budete mít vysloveně příjemný pocit. Při kontaktu s vodou se jeho lehká olejová konzistence promění v mléčnou pleťovou vodu, která umožňuje rychlé odstranění make-upu (i toho voděodolného), aniž by na obličeji zůstaly jakékoli zbytky.

Aplikujte čisticí olej Centella přímo na suchou pokožku obličeje, očí, krku i dekoltu. Krouživými pohyby jemně masírujte. Následně přidejte trochu vody, vytvořte pěnu a nakonec důkladně opláchněte.

KROK 2: čisticí gel
Perfektně vyčistí pleť do hloubky, poradí si i s vysoce odolnými nečistotami, navíc pak pokožku zklidní a zvláční. Má jemnou konzistenci, která se postará o dokonalé odstranění veškerých nečistot, zároveň zanechá pleť přirozeně hydratovanou a také na první pohled rozjasněnou.

Naneste na mokrý obličej, okolí očí, krk i dekolt a krouživými pohyby masírujte pokožku. Poté důkladně opláchněte.

Praktická velikost na cesty
Mějte čisticí přípravky po ruce i na svých cestách. Cestovní velikost čisticího oleje a čisticího gelu Centella v 30ml balení.

Přípravky Erborian Centella jsou dermatologicky a oftalmologicky testovány. Jsou nekomedogenní.

Zdroj: Erborian / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář