Cestování

Cestujte bezpečně: Viry se bojí vitamínu C!

S příchodem letních dovolených se postupně znovu začal zvyšovat počet nakažených pacientů s koronavirem, ale také s různými druhy dalších viróz. Mimo jiné za to může například fakt, že cestování letadlem obnáší dlouhé fronty, přestupy a pobyt v relativně malém prostoru s větším počtem spolucestujících, což je pro šíření virů velmi riskantní prostředí. Pokud se právě chystáte na cesty a přemýšlíte, jak rychle nastartovat v rámci prevence svou imunitu, vyzkoušejte metodu pro posílení zdraví – infuzní terapie vitamínu C!

Proč právě vitamín C?
Dovolená u moře přináší krásné zážitky, na které se těšíme celý rok. Bohužel s cestou je často spojených pár nepříjemností těžce zkoušejících naši imunitu. Když pomineme různé úrovně nastavení klimatizace, kdy přecházíte mezi horkým počasím a chladnými letištními halami, vůbec největším strašákem jsou davy dalších cestujících v různém zdravotním stavu. Nechcete-li pokoušet své štěstí a raději se hodláte připravit na náročné podmínky na letištích, ideální je pojistit si zdraví pomocí vitamínového kouzla. Infuzní terapie vitamínu C skvěle nastartuje imunitní systém a celkově vás doslova probudí. „Vitamín C nedokáže tělo vytvořit samo, proto je jeho přítomnost závislá na tom, jestli ho dostatečně přijímáme zvenčí. Výživové doplňky ovšem dodají z účinných látek jenom zlomek, který běžně obsahují například citrusy. Infuzní aplikace podává vitamín C přímo do krve, kde se nejlépe vstřebá a dosáhnete tak maximálního efektu,“ říká lékařka Veronika Šimková z Kliniky GHC Praha.

Infuzní terapie jsou stále oblíbenější
Infuzní terapie jsou mezi veřejností stále více oblíbené především kvůli jejich nenáročné a rychlé aplikaci. Celá procedura v podstatě spočívá pouze v tom, že si 30 minut například čtete časopis a během toho je vám podávána obrovská dávka potřebného vitamínu. Samotné účinky pocítíte prakticky během několika minut. Kromě toho, že váš imunitní systém bude ve vrcholné kondici, vitamín C také výrazně potlačuje stres a fyzickou únavou. Vedlejším efektem je rozzářená pleť a přirozeně vitální vzhled. „Naši klienti si pochvalují infuzní terapie v letních měsících zejména kvůli tomu, že horké počasí má na organismus vyčerpávající vliv, což se samozřejmě odráží při pracovních povinnostech, ale také ve společenském životě. Vitamín C dokáže potlačit pocity únavy a je nejúčinnější zbraní proti všudypřítomným nemocem,“ komentuje Veronika Šimková.

Vitamíny pro zdravý vzhled i relaxaci
Přestože právě neprocházíte žádným nachlazením, tak se necítíte celkově fit? Kromě zázračného vitamínu C si můžete dopřát infuzní aplikaci také dalších potřebných látek, které mohou působit blahodárně na vaše zdraví a koncentraci. Tělu lze totiž snadno doplnit vitamíny, antioxidanty a stopové prvky důležité pro metabolický koloběh, což je snadný a nejrychlejší způsob nastartování a omlazení organismu během 1,5 – 3,5 hodin. Aktuálně jsou běžně nabízeny procedury určené k dehydrataci a demineralizaci organismu, doplnění vitamínu C a vitamínu D, infuzní terapie potlačující bolesti páteře, šelest v uších, kognitivní deficit nebo zúžené cévy. Například Klinika GHC Praha nabízí balíčky na podporu imunity nebo relaxační a revitalizační balíčky. „Infuzní terapii předchází krátká konzultace o představách klienta, na základě které lékař doporučí ideální kombinaci látek. Lidé jsou většinou nadšení a zájemců o infuze stále přibývá,“ uzavírá spokojeně Veronika Šimková.

Zdroj: Klinika GHC Praha / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář