Beauty

Změňte svůj život! Dejte sbohem nepříjemnému pocení!

Silné a nadměrné pocení může být příčinou mnoha společenských nepříjemností. Způsobuje osobní nejistotu, znesnadňuje kontakt s okolím, je překážkou při běžných a každodenních činnostech, omezuje při práci. Pro všechny, kdo trpí tímto problémem a nemohou najít vhodné a účinné řešení, jsou tu nové efektivní antiperspiranty Perspirex, které regulují pocení v podpaží (roll-on) a na dlaních a chodidlech (lotion).

Jak funguje?
Lidský organismus obsahuje až 4 miliony potních žláz rozmístěných po celém těle. Ve vyšší koncentraci se nacházejí v podpaží, na dlaních a na chodidlech. Jejich funkcí je produkce potu, což je potřebný a přirozený proces. Část populace však trpí nadměrným pocením, které může být nepříjemným problémem. Z toho důvodu existuje na trhu řada antiperspirantů, které tvorbu potu regulují. Perspirex se však od všech ostatních podstatně liší. Jeho složení je založeno na alkoholové bázi, na rozdíl od jiných produktů, které jsou založeny na vodě. Je neparfémovaný a nešpiní. Jeho složky reagují s vodou v potních žlázách a tím je uzavírají a snižují produkci potu až o 65 %! Žlázy se znovu otevírají po čase, během obnovovacího procesu pokožky, kdy se stará kůže loupe a s ní se odstraňují i uzávěry potních žláz.

Jak se používá?
Přípravky Perspirex se aplikují denně, vždy večer před spaním, a to po dobu, než se dostaví požadovaný výsledek (obvykle jeden týden). Poté se používá zhruba každou třetí noc. V případě citlivé pokožky se aplikuje každý druhý večer po dobu dvou týdnů. Kůže musí být před aplikací zcela suchá a nepoškozená. Po nanesení se nechává zaschnout, ráno jej smyjete mýdlem a vodou.
perspirex_poceni_02
Řada Comfort

Perspirex Comfort Roll-on
U produktů Perspirex je klinicky prokázaný účinek v poskytování efektivní a dlouhotrvající ochrany proti nadměrnému pocení a zápachu. Současně zajišťuje extra příjemný pocit na pokožce. Díky systému péče o pokožku CPX (mléčnan vápenatý) je podráždění pokožky minimální. Perspirex Comfort si zachovává vynikající účinek po dobu 3-5 dní.

K dostání: dm drogerie, vybrané lékárny a e-shopy, dop. MOC: 320 Kč.

Řada Original

Perspirex Original Roll-on
Perspirex Original Roll-on je vysoce účinný antiperspirant, který poskytuje dokonalou ochranu proti nadměrnému pocení v oblasti podpaží. Přípravek využívá chlorid hlinitý, jenž zamezuje pocení i zápachu a systém péče o pokožku APX, který minimalizuje podráždění běžně spojené s používáním jiných antiperspirantů s obsahem chloridu hlinitého. Pouhá jedna aplikace tohoto antiperspirantu zůstává účinná po dobu minimálně 3 dnů.

K dostání: dm drogerie, vybrané lékárny a e-shopy, dop. MOC: 320 Kč.

Perspirex Hand and Foot Lotion
Perspirex Lotion na ruce a nohy je vysoce účinný antiperspirační prostředek, který poskytuje dokonalou ochranu proti nadměrnému pocení v oblasti dlaní a chodidel. Přípravek využívá chlorid hlinitý, který zamezuje pocení i zápachu a systém péče o pokožku APX, jenž minimalizuje podráždění běžně spojené s používáním jiných antiperspirantů s obsahem chloridu hlinitého. Pouhá jedna aplikace tohoto antiperspirantu zůstává účinná po dobu minimálně 3 dnů.

K dostání: www.notino.cz, FAnn parfumerie, www.fann.cz, dop. MOC: 430 Kč.

Více na www.perspirex.cz.

Zdroj: Perspirex / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář