Produktové tipy

Dobrou noc a svěží ráno s Lush

Přemýšlíte-li, co dělat, když nemůžete usnout, zkuste svůj rituál přípravy do peřin doplnit některým z těchto relaxačních LUSH produktů plných úžasně uklidňujících ingrediencí, které pomáhají k lepšímu spánku.

Přehlídka vůní, které pomáhají zlepšovat náladu a poskytují osvěžující ranní „nakopnutí“ a energii do nového dne. Pomocí povzbuzujících citrusových ingrediencí, jako je neroli, grapefruit a bergamot, vnesou do vaší koupelnové rutiny trochu slunce.

Produkty jsou k dostání ve všech kamenných prodejnách a online.

Sleepy (sprchový gel)
Nechte se po náročném dni ukonejšit hebkými mydlinkami s tišícím ovesným mlékem a zvláčňujícím extraktem z mořské řasy puchratky. Sprcha s uklidňující silicí a nálevem z levandule vám pomůže odplout do posilujícího spánku. Ylang ylangová silice vás očistí od starostí, abyste do postele ulehali s čistou hlavou a do nového dne vkročili s odpočatou a klidnou myslí.

Co-Mingle (tělový peeling)
Jaký peeling je nejlepší? Přeci ten, co pokožku zároveň i myje a hydratuje! Tento peeling na tělo je úžasně lehoučký, s nadýchanou konzistencí, plný úžasně zklidňující levandule a kombinace mletých ořechů tagua a bambusu pro jemnou exfoliaci.

Deep Sleep (koupelová bomba)
Po relaxační lázni s hořčíkem se můžete těšit na klidný spokojený spánek. Tým utěšitelů složený ze silic z levandule, heřmánku a neroli naplní vzduch konejšivou vůní, zatímco oživující epsomská sůl pomáhá unaveným svalům navracet balanc.

Sleep (tuhý masážní olej)
Nechte se dokonale uvolnit levandulovou masáží s masážítkem s vůní Sleepy, heřmánkovou vodou a absorpčním marulovým olejem pro heboučkou pokožku. Uvolnění napětí a lepší spánek jsou spojovány s pravidelnou masáží.
dragons_egg_bath_bomb_hero_image_newsite_2021-5 (1)Na osvěžující probuzení

Orange (tělový peeling)
Osvěžující sprchový peeling z rozjasňující mořské soli bohatý na vitamin C, pomeranče a povznášející esenciální oleje.

Dragon´s Egg (koupelová bomba)
Vůně koupele vyvolává představu mražené citrónové dřeně s nádechem jasmínu. Kdo by se pak necítil skvěle a připraven užít si bezvadný den! Po její citrusové vůni se budete cítit jako vyměnění, znovuzrozeni a plní elánu.

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář