Představujeme

Dokonalá odličovací dvojka Evoluderm

Základem péče o pleť je správné čištění. Sebelepší a kvalitní produkty jsou nám k ničemu, pokud je pleť špatně vyčištěná. Nejdůležitější je večerní, ale POZOR i ranní čištění. Přes noc naše pokožka pracuje jinak, vylučuje škodlivé látky a maz, proto je potřeba ji důkladně vyčistit i ráno.

Francouzská značka Evoluderm představuje duo pro dokonale vyčištěnou pleť.
evoluderm_odlicovani_02
Odličovací olej pro všechny typy pleti
Odličovací olej efektivně odstraňuje make-up a nečistoty bez podráždění, odlíčí i voděodolný make-up. Olej obsahuje vitamín A a E ze sladkého mandlového oleje, který regeneruje pleť. Příjemně vonící olej se snadno opláchne a nezanechává žádný mastný film. Neobsahuje silikony a parabeny. Je hypoalergenní, dermatologicky i oftalmologicky testován. Vhodný je pro všechny typy pleti.

Čisticí micelární pěna pro všechny typy pleti
Hydratační složení micelární pěny se promění v lehkou a krémovou pěnu odstraňující make-up a nečistoty z pleti bez podráždění. Unikátní složení je vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro tu nejcitlivější. Zanechává pokožku čistou a jemnou, díky jedinečné micelární technologii a ultra jemným aktivním čistícím látkám, které fungují jako magnety k zachycení nečistot. Výtažek z Aloe Vera zklidňuje a regeneruje pleť. Pěna neobsahuje silikony, parabeny, alkohol a konzervanty. Dermatologicky testováno.

K dostání: FAnn parfumerie

Zdroj: Evoluderm / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář