Pro gurmány

Dortie´s dorty: Chuť jako od maminky

Dortie´s se s láskou obrací na každého, kdo touží udělat své mamince nezapomenutelnou radost a dát dárek k příležitosti Dne matek, avšak se v kuchyni možná necítí jistý v kramflecích. Bez ohledu na vaše kuchařské dovednosti či nedostatek času pro vás máme ideální řešení! Naše exkluzivní dorty jsou připraveny přímo k oslavě, přinášejí skvělou chuť a bezstarostný způsob, jak vaši maminku potěšit. Pořídíte-li jeden z našich dortů, stačí je jen předat a dopřát své mamince okamžik sladkého potěšení, které si zaslouží.

Skvělý krémový vanilkový Cheesecake
Jeden z našich nejoblíbenějších dortů je náš krémový klasický American style cheesecake. Základ tvoří jemné karamelové sušenky a máslo. Krém je vyroben z lahodného čerstvého sýra z Česka. Při výrobě tohoto dortu byly použity pouze vejce z bezklecových chovů. S hladkou texturou a bohatou chutí vanilky se stane vaší mamince neodolatelným požitkem. Každý kousek je vyroben s láskou a pečlivostí.

Lehký a jedinečný Strawberry Cheesecake
Je více než jen dezert. Je to oslava jara a svěžesti.
Pro milovníky jahod a elegantních chutí je tu naše jahodová verze oblíbeného dortu. Základem tohoto svěžího dortu jsou karamelové sušenky a čerstvé máslo, které poskytují dortu křehkost a bohatou chuť. Lehkost mu dodává lahodný krém z čerstvého sýra, který se jemně rozplývá na jazyku. Ale to není vše! Dortie’s Strawberry Cheesecake je ozdobený šťavnatými jahodami, které mu přidávají jedinečnou svěžest a výraznou ovocnou chuť. Uvítejte jaro s touto jarní vzpruhou, která hraje barvami i chutěmi, připomínajícími rozkvetlé jahodníky na slunném svahu. Tento lehký dortík si vaše maminka jistě zamiluje.
BdortiesVeganský Dort Mango-Pistácie
Slavnostní tabule se neobejde bez…
…slavnostního dortu. Pro ty, kdo preferují veganské pochoutky, máme veganský dort mango-pistácie. Jeho svěží chuť manga se skvěle doplňuje s výraznou chutí pistácií, a to vše bez použití živočišných produktů. Tuto kombinaci zabalili zkušení cukráři z Dortie´s do lahodné kombinace s korpusem z karamelových sušenek.

Nyní je ta správná příležitost, abyste své mamince udělali radost. Darujte jí něco výjimečného a sladkého od Dortie´s – ať si užije den plný sladkých chvil, jako odměnu za veškerou lásku a péči, kterou vždy věnovala vám. Dopřejte jí ten nejlepší zážitek, který si zaslouží. Veškeré dortíky je možno zakoupit na Rohlik.cz.

Zdroj: Dortie´s / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář