Fashion

Exkluzivní kolekce plavek Love Stories Swimclub x H&M

H&M s nadšením oznamuje již druhou kolaboraci s inovativní a velmi úspěšnou holandskou značkou Love Stories. Společně vytvořily kolekci plavek, která je stejně koketní, jako nabídka spodního prádla této značky. Na tvorbě kolekce se podíleli zakladatel společnosti Love Stories Marloes Hoedeman a designový tým H&M. Kolekce Love Stories Swimclub x H&M je k dostání od začátku června ve vybraných obchodech a na hm.com.

Bonbónové barvy, romantické vzory a trendy sportovní střihy: kolekce zahrnuje všechny prvky, které udělaly z této výstřední kolaborace takový úspěch. Tentokrát je vše aplikováno na plavky. Každá položka v kolekci zůstává věrná filozofii Marloa Hoedemana „mix’n’match”, takže vše můžete kombinovat a různě zaměňovat.

„Spolupráce s H&M je pro nás opravdu snem. Je báječné nabízet klientům estetiku Love Stories za H&M ceny. Kolaborace Love Stories Swimclub x H&M zůstává věrná svému principu mix’n’match a je navržena pro zábavné letní prázdniny – ať už relaxujete s koktejlem v ruce nebo surfujete na divokých vlnách,“ říká Marloes Hoedeman, zakladatel Love Stories.
h_and_m_plavky_02
Kolekce je inspirována fotkami Slima Aaronse ze 70. let, které zobrazují bazénové prostředí, a zároveň i prázdninami Marloa Hoedemana na Ibize. Kousky z kolekce jsou určené pro dívku, která se chce opalovat, stejně jako sjíždět dravé vlny. Co se týče barev, převládá tmavě růžová, vintage zelená a mandarinková. Retro vršky, triangle bikini a plavky odhalující ramena našly inspiraci v měkkých tvarech spodního prádla, zatímco neopren a jednodílné plavky byly inspirované surfováním. Letní doplňky, jako jsou ručníky, sarongy, tašky a volné plážové tuniky, mají lehké zvířecí potisky a sofistikované monogramy.

„Tato koketní mix´n´match kolekce plavek je ideální volbou pro lenošení u bazénu nebo pro zábavu na pláži, jednoduše přes sebe přehodíte tuniku a zamíříte přímo k přátelům. Je svěží a elegantní, hraje barvami a lichotí svými tvary. Doufáme, že tato cool sportovní kolekce inspiruje naše zákazníky k tomu, aby objevili svůj osobitý letní styl,“ říká Maria Östblom, hlavní designérka H&M Ladieswear.

Zdroj: H&M / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář