Soutěže

Festival Evolution vám ukáže, jak využít přírodu pro svou krásu a zdraví

Snad každá žena se chce cítit svěže a atraktivně. To, že vnější krása úzce souvisí s tou vnitřní, není jen fráze. A kde jinde čerpat, než z přírody. Pokud se zajímáte o přírodní produkty a dáváte přednost zdravým potravinám, nenechte si ujít Festival Evolution. Ten se uskuteční o víkendu 22. – 24. března na Výstavišti v Praze Holešovicích a věnovat se bude mimo jiné také osobnímu rozvoji.

Festival Evolution, který se bude letos konat již po sedmnácté, propojuje pět okruhů se stejným jmenovatelem, kterým je zdravý životní styl. Najdete zde produkty a služby více než 450 českých i zahraničních vystavovatelů z oblastí Bio styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj. A kdo festival zná, ví moc dobře, že není zasvěcen jen nakupování, ale významnou roli hraje také programová část.

„Během tří dnů na sedmi pódiích vystoupí téměř 200 účinkujících. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení připravujeme také konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti,“ říká zakladatel a ředitel festivalu Ctirad Hemelík.

Ráj (ne)jen pro ženy
Není snad žena, která by nemilovala nakupování, proto tuto část nelze nezmínit. Pro ženy je totiž nakupování relax i jistý způsob odpočinku. Oproti klasickým obchodům si na festivalu můžete vyzkoušet produkty různých značek a zjistit tak, která vám nejvíce vyhovuje. Navíc si ušetříte čas a nemusíte navštívit více specializovaných obchůdků, abyste je sehnali, tady je máte pohromadě.

Pořídit zde můžete nejnovější produkty zdravé výživy, bio potraviny, praktické ekologické výrobky do domácnosti nebo přírodní kosmetiku, kterou si zamilujete. Na rozdíl od běžných kosmetických výrobků, které obsahují chemické látky, konzervanty nebo parfemace, které mohou dráždit pokožku, jsou produkty přírodní kosmetiky vyráběny v maximálním souznění s přírodou. Kůže je největším orgánem celého těla, a když je s ní nějaký problém, ovlivní to celý organismus. Už proto je dobré přemýšlet nad tím, jakou kosmetiku používáme. Přírodní produkty jsou k lidské pokožce velice šetrné a to, že nejsou testovány na zvířatech, není ani třeba připomínat.
evolution2
Kromě nejširší nabídky přírodní kosmetiky najdete na Festivalu Evolution také široký výběr certifikovaných potravin, regionálních výrobků, ale také raw potraviny, fair trade výrobky nebo konopné speciality. Inspiraci do kuchyně potom můžete načerpat na besedách věnovaných různým výživovým směrům. Chybět ovšem nebudou ani odborné přednášky, například se zaměřením na znovuobjevené obilniny. A navíc budete mít možnost veškeré potraviny ochutnat ve food zóně.

A pokud budete mít čas a chuť, doporučujeme navštívit i ukázkové cvičení jógy nebo meditace. Sáhnout si do svého nitra potom můžete v sekci věnované osobnímu rozvoji. Koučové vám poradí, jak poslat do světa svůj talent, jak bojovat se stresem, nebo se zde můžete inspirovat jedinečným psychoterapeutickým přístupem biosyntézy, která směřuje k dobrému propojení mysli, pocitů a těla s naším duchem či esencí, abychom mohli žít a pulzovat kreativně, spontánně a vitálně.

Chybět nebudou semináře věnované otázkám rodičovství, dětský koutek s hlídáním a prostor pro přebalení a nakrmení miminek.

Více informací o festivalu najdete na www.festivalevolution.cz.

Soutěž s Evolution a Flor de Sal d‘ Es Trenc
Solný květ Flor de Sal pochází z chráněné krajinné oblasti na Mallorce. Tato sůl je právem označována jako “královna solí“. Je velmi vzácná, protože k jejímu získání je zapotřebí velkých zkušeností, trpělivosti a ideálních klimatických podmínek. Pouze souhra působení ranního oparu, slunce, a vánku dokáže vytvořit na solných jezírkách (salinách) tenkou vrstvu krystalek soli, které vypadají jako tenký led. Ty se ručně sbírají do proutěných košů a suší na slunci. Takto získaná sůl obsahuje až 20x více hořčíku, přes 80 minerálních a stopových prvků. Obsah Chloridu sodného je však velmi nízký. Má jedinečnou vlastnost, zvýraznit přirozenou chuť pokrmů, proto i z mdlého jídla udělá gurmánskou lahůdku.

Zúčastněte se naší soutěže, odpovězte správně na otázku a můžete být jedním ze tří výherců sady Natural Mallorca v hodnotě 760 Kč (Panenská mořská sůl do koupele s vůní moře + Solný květ – 100% přírodní, nejkvalitnější mořská sůl). Ke každé sadě navíc získáte i vstupenku na veletrh Evolution.
Soutez_Natural_Mallorca
Soutěžní otázka: Solný květ se vytváří na solných jezírkách jen v určitém období. Víte, v jakých měsících se solný květ na Mallorce sbírá?

a) květen až září
b) červen až září
c) květen až říjen

Nápovědu najdete na www.naturalmallorca.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 17. 3. 2019, do předmětu uveďte EVOLUTION – JARO 2019. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží Dárkový balíček Evolution.

Být fanouškem se vyplatí! Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Pinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář