Zábava/Kultura

Finalistky České Miss: Která je vaší favoritkou?

Česká Miss je jedinou soutěží krásy v České republice. Nejdříve zastupovala dvě světové soutěže – Miss Universe a Miss Earth, od ledna 2010 pak také soutěže Miss World a Mr. World o nejkrásnějšího muže planety. Za uplynulých deset ročníků se Českou Miss chtělo stát 12 132 dívek, celkový počet finalistek byl 108.

Seznamte se s letošními finalistkami České Miss, která je vám nejsympatičtější?
katerina_baluskova_ceska_miss_2015_01
1. Kateřina Balušková
Věk: 23 let, znamení: Štír. Kateřina pochází z Prahy, vystudovala SOU kadeřnické v Karlíně. Aktuálně pracuje převážně v zahraničí jako fotomodelka. Miluje cestování, vysněnými destinacemi jsou Hawai a Nový Zéland. Nejoblíbenějším jídlem Kateřiny je česká klasika – svíčková. V rámci možností spolupracuje s domem dobré vůle Manemi.

Motivace k získání titulu Česká Miss 2015
Titul by mi mohl pomoci k zajímavé práci, navázání nových kontaktů a zapojení se do dalších charitativních projektů.
andrea_kalousova_ceska_miss_2015_02
2. Andrea Kalousová
Věk: 18 let, znamení: Panna. Andrea pochází z Jaroměře, v současné době žije v Jablonném nad Orlicí. Studuje Střední zdravotnickou školu v Ústí nad Orlicí. Oblíbenými aktivitami Andrey jsou cestování (ráda by se podívala na Nový Zéland), horolezectví a znaková řeč. Mezi její nejoblíbenější jídla patří čínské nudle a svíčková.

Motivace k získání titulu Česká Miss 2015
Získávání nových zkušeností, které mohou pozitivně ovlivnit i moji budoucnost a setkávání se s zajímavými lidmi.
leona_hlavova_ceska_miss_2015_03
3. Leona Hlavová
Věk: 20 let, znamení: Blíženci. Leona pochází z Krásné Lípy, studuje na VOŠ Varnsdorf a pracuje jako recepční v hotelu Lípa Resort. Jednou by ráda zkusila žít a pracovat v zahraničí, například v USA, láká jí však také exotika jako Thajsko či Bora Bora. Nejoblíbenějším jídlem Leony je řízek s bramborovým salátem.

Motivace k získání titulu Česká Miss 2015
Otevření brány do světa modelingu, cestování a poznávání nových kultur a lidí, získání nových přátel.
katerina_krobova_ceska_miss_2015_04
4. Kateřina Krobová
Věk: 23 let, znamení Štír. Kateřina pochází z Prahy, kde studuje na VŠE. Ráda hraje volejbal, baví ji sledovat hokej a americký fotbal. Jednou by chtěla víc cestovat a podívat se například do Francie (i z tohoto důvodu se začala učit francouzsky). Mezi nejoblíbenější jídla Kateřiny patří chlupaté knedlíky.

Motivace k získání titulu Česká Miss 2015
Titul by mi pomohl změnit život, navíc bych díky němu mohla pomoci i těm, na kterých mi záleží.
nikol_svantnerova_ceska_miss_2015_05
5. Nikol Švantnerová
Věk: 22 let, znamení: Váhy. Nikol se narodila v Šumperku, žije v Českých Budějovicích. V současné době studuje VŠEM. Miluje sport, baví ji tanec a slovenská hudba (na Slovensku nějakou dobu žila). Její vášní je cestování, v plánu má například Maledivy nebo nějakou zemi v Africe. Ráda by se naučila rusky a německy. Oblíbenými jídly (umí je také uvařit) jsou svíčková a pravé slovenské halušky.

Motivace k získání titulu Česká Miss 2015
Otevření dveří do světa modelingu, mnoho nových možností a zkušeností, šance něco dokázat.
jelizaveta_cernecka_ceska_miss_2015_06
6. Jelizaveta Černěcká
Věk: 21 let, znamení: Beran. Jelizaveta pochází z Prahy, kde studuje mezinárodní obchod na Metropolitní univerzitě. Žije aktivním životem, kromě studia se snaží také sportovat. Baví ji snowboard, běh a jízda na kole, má ráda tanec a RnB hudbu. Ráda by cestovala, jejím snem je navštívit Indii.

Motivace k získání titulu Česká Miss 2015
Možnost dělat něco, co mne baví.
marie_kumberova_ceska_miss_2015_07
7. Marie Kumberová
Věk: 21 let, znamení: Rak. Marie pochází z Prahy, kde studuje obor sociologie na Univerzitě Karlově. Její zálibou je cestování (jednou by chtěla navštívit Peru nebo jakoukoliv zemi v Jižní Americe), móda a psychologie. V budoucnu by chtěla získat zkušenosti také v oboru mediální komunikace. Věnuje se golfu, běhu a surfování. Mezi její oblíbené kuchyně patří ta japonská – zejména sushi.

Motivace k získání titulu Česká Miss 2015
Mnoho nových příležitostí k uplatnění, nenahraditelná zkušenost, šance posunout se v životě o kus dál a získat nové dovednosti.
karolina_humeckova_ceska_miss_2015_08
8. Karolína Humečková
Věk: 21 let, znamení: Ryby. Karolína se narodila v Praze, kde také vystudovala SOŠ pro administrativu EU, nyní pracuje jako asistentka iluzionisty a modelka. Mezi její životní sny patří šťastná rodina, cestování a poznávání nových lidí. Ráda relaxuje plaváním, jízdou na kolečkových bruslích, na snowboardu nebo na koni. Po angličtině a španělštině začala se studiem ruštiny.

Motivace k získání titulu Česká Miss 2015
Otevření nových možností a příležitostí v mnoha směrech, ať již v pracovní či charitativní oblasti.
karolina_malisova_ceska_miss_2015_09
9. Karolína Mališová
Věk: 18 let, znamení: Štír. Karolína pochází z Otic u Opavy a studuje na Střední hotelové škole v Opavě. Její zálibou je zejména sport, věnuje se atletice, jízdě na koni a snowboardingu. V budoucnu by se ráda zaměřila na obor výživové poradenství. Baví ji cizí jazyky, k angličtině si aktuálně přidala studium ruštiny. Znalost jazyků chce využít především při cestování, chtěla by se podívat na Floridu nebo na Island. Z jídel má ráda lasagne, ale také maminčinu kuchyni.

Motivace k získání titulu Česká Miss 2015
Je to skvělá příležitost, jak prorazit v modelingu u nás i v zahraničí, otevření mnoha dveří a vybočení z davu.
martina_karkosova_ceska_miss_2015_10
10. Martina Karkošová
Věk: 22 let, znamení: Rak. Martina pochází z Kolína, bydlí ve Velimi a studuje VŠE v Praze – obor Podniková ekonomika a management. Kromě rodiny a přátel jí radost do života přináší sport a cestování. V budoucnu by ráda navštívila země jako Barma, Keňa nebo Peru. Volný čas věnuje fitness, squashi, studiu angličtiny a francouzštiny. Miluje rockovou muziku a kuře na paprice.

Motivace k získání titulu Česká Miss 2015
Možnost získat mnoho nových zkušeností a navázání nových přátelství.
ceska_miss_2015_02
zdroj: Česká Miss / foto: Česká Miss / Matúš Tóth, Navarafoto.cz

Advanced Poll

Která finalistka České Miss 2015 je vám nejsympatičtější?

Doporučené

Přidat komentář