Představujeme

Hartmann – Rico spouští vlastní e-shop

Společnost Hartmann – Rico spustila nový e-shop www.lekarnahartmann.cz, který nabízí produkty z oblasti péče o zdraví a prevence, léčby ran, pomůcek pro inkontinenci, péče o matku a dítě či kosmetických a hygienických pomůcek. V nabídce jsou všechny oblíbené značky, jako jsou například Kneipp, Ria, Bel, Cosmos či MoliCare. Lékárna Hartmann se snaží držet krok s trendy v oblasti e-commerce a díky propojení s kamennou pobočkou Zdravotních potřeb v Praze bude možné objednané zboží si vyzvednout do hodiny od podání objednávky.

Nový e-shop není pouze prodejním nástrojem, stránka slouží také jako prezentační prostor pro všechny značky a do budoucna i jako platforma pro edukaci veřejnosti v oblastech zdraví, prevence a kosmetiky, kterými se Hartmann zabývá. Nabízené zboží je na stránkách e-shopu přehledně rozděleno do 8 sekcí, díky tomu se zákazník může rychle dostat v záplavě produktů právě k tomu, který hledá. Mimo těchto kategorií je možné také vyhledat produkt dle problému, kterým zákazník trpí.

Spuštění vlastního e-shopu bylo pro společnost Hartmann – Rico jednou z hlavních priorit tohoto roku. „Novým e-shopem chceme vylepšit zákaznický komfort a posunout úroveň našich služeb. Díky vlastní prodejní platformě můžeme získat skvělou zpětnou vazbu od nakupujících, a pokračovat tak v zkvalitňování naší nabídky,“ říká Tomáš Groh, výkonný ředitel společnosti Hartmann – Rico. Na testování zkušební verze e-shopu se během léta podíleli přímo zaměstnanci společnosti, kteří pomohli s odladěním případných chyb. V současné době je už e-shop v plném provozu také pro veřejnost.

Internetová lékárna Hartmann nabízí rychlý nákup v pohodlí domova. Doprava nad 999 Kč je zcela zdarma, při nižší částce je to pouze 49 Kč. Zákazníci mohou využít také možnost osobního odběru přímo v prodejně zdravotnických potřeb Hartmann na náměstí Bratří Synků v pražských Nuslích, kde je zboží připraveno už za hodinu od objednání. Přímo v prodejně je pak možné platit hotově nebo kartou. Zoufat nemusejí ani mimopražští zákazníci, společnost Hartmann – Rico plánuje, že v nejbližší době přidá další výdejní místa po celé České republice.

E-shop naleznete na stránkách www.lekarnahartmann.cz.

Zdroj: Hartmann – Rico / foto: bigstock

Doporučené

Přidat komentář