Tipy na dárky

I praktický dárek může potěšit

Vymyslet dárek, který je originální a potěší, není vždy jednoduché. O to je to zapeklitější s dárky praktickými. Praktické věci do domácnosti nepatří mezi nejoblíbenější vánoční dárky. Jsou ale takové, které vzbudí žádoucí pozornost, jsou hezké, ušetří práci a jsou tím nejmodernějším, co můžete na trhu aktuálně najít.

Jedním z takových dárků se může stát: Elektrická škrabka na led pro motoristy i motoristky.

Kdo se těší na ranní mrazy? Na nevyhřáté auto a studený volant? Přiznejme si, že asi nikdo z nás. Naštěstí jsou tu stroje, které nám zimní opečovávání auta zpříjemní.

Každý majitel a o to víc majitelka auta ocení elektrickou škrabku na led. Ušetří si tím v zimě hodně rán, která by jinak trávili zdlouhavým odstraňováním ledových krust z oken auta za použití obyčejných škrabek.
Karcher_Elektricka_skrabka_na_led_EDI4_1390Kc_04S elektrickou škrabkou na led Kärcher EDI 4 (doporučená cena 1 390 Kč) očistí námrazu na oknech vozu za 2 až 3 minuty. Elektrická škrabka váží jen 550 g a odstraní rychle a bez větší námahy i odolnější vrstvy ledu z oken automobilů. Práce s ní je jednoduchá. Přístroj je kompaktní a pohodlné uchopení za horní část zajistí i bezpečí vašim prstům, které tak nepřijdou do styku ani s čepelemi, ani s ledem. Zařízení stačí lehce přitlačit na čištěný povrch a rotující kotouč se šesti plastovými lopatkami vrstvu ledu v mžiku odstraní. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Zařízení je vhodné nabíjet doma pomocí přiloženého nabíjecího kabelu.

Více informací najdete na www.karcher.cz.

Zdroj: Kärcher / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář