Bydlení

I tyčový mixér může být multifunkční pomocník do každé kuchyně

Hledáte multifunkčního kuchyňského pomocníka, který vám ušetří nejen spoustu místa, ale také čas strávený při vaření a vydrží vám nejlépe na věky věků? Takového, který vám zvládne suroviny nasekat, rozmixovat, vyšlehat a usnadnil by vám tak i celkový úklid kuchyně? Máme pro vás toho pravého! Překonejte své kulinářské limity a vyzkoušejte nové recepty. Vaření se rázem stane radostí a vy si budete užívat každou chvilku strávenou u kuchyňské linky.

Kuchyňských pomocníků existuje nespočet a úložné prostory kuchyně také nejsou nekonečné. Pokud chcete ušetřit nejen prostor, ale také čas strávený při vaření, multifunkční pomocník je pro vás ta správná volba.

Nový vysoce výkonný tyčový mixér Tefal Infiny Force Pro nabízí dokonalé 5v1. S exkluzivními noži s titanovým povrchem Powelix Life Blades, které zajišťují výjimečně dlouhou životnost, zaručí, že vás mixér nikdy nenechá na holičkách! Zvládne mixovat až o 30 % rychleji a díky výkonu 1 200 W si poradí i s těmi nejtvrdšími surovinami. Všestranné nástavce, které Infiny Force Pro nabízí, si snadno poradí i s přípravou několikachodového menu. Co takhle italská bruschetta jako předkrm? Rajčatová salsa není pro nádobu na míchání žádnou překážkou, díky speciálnímu otvoru můžete během přípravy přidávat další ingredience a postupně tak salsu dochucovat. S krémovou zeleninovou polévkou si hravě poradí ponorný mixér, který disponuje technologií proti rozstřiku surovin a zároveň ji dokonale rozmixuje a nezanechá tak v polévce žádné nežádoucí kousky.
TEFAL_InfinyForcePro5v1_HB95LD38-2Jste milovníkem masa a přemýšlíte nad dokonalou přílohou? Krásně jemné bramborové pyré vždy potěší, díky nástavci, který je určen přímo pro jeho přípravu se vám vždy povede na jedničku s hvězdičkou. Sladký dezert je doslova třešničkou na dortu celého večera a tak určitě nesmí chybět! Pro milovníky čokolády doporučujeme čokoládovou pěnu s ořechy. S nasekáním i těch nejtvrdších ořechů si snadno poradí nádoba sekáčku. Odměrnou nádobu o objemu 800 ml spolu se šlehací metlou použijte k vyšlehání smetany s čokoládou a rázem je dokonalý dezert na světě. S pomocí jednoho pomocníka tak zvládnete vykouzlit perfektní menu a to bez námahy a následného velkého úklidu. Odnímatelné části mixéru stačí vložit do myčky a máte hotovo! A jaké menu vytvoříte vy.

Popusťte uzdu své fantazie a nechte se inspirovat…

Doporučená cena je 3 699 korun.

Zdroj: Groupe SEB / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář