Produktové tipy

Intenzivní kúra pro krásnou a zářivou pleť

Pro mladistvý a svěží vzhled je důležitá péče o pleť nejen z vnějšku, ale i zevnitř. S přibývajícím věkem či nezdravým životním stylem je vhodné vyživující látky doplňovat a podpořit tak přirozený zdravý vzhled pleti.

Maxi Vita Beauty Kyselina hyaluronová 100 mg + koenzym Q10
Kapsle obsahují vysokou dávku kyseliny hyaluronové, která je přirozenou součástí lidského organizmu, zejména pojivových tkání, kloubní tekutiny, kůže a pleti. Je známá svojí schopností vázat vodu, čímž se podílí na přirozené hydrataci.

Koenzym Q10 je významnou látkou, která se podílí na tvorbě energie ve všech tělesných buňkách. S přibývajícím věkem, častým stresem nebo při vyšší fyzické zátěži jeho přirozená tvorba klesá. Je tedy vhodné obohatit běžnou stravu o koenzym Q10.

Pro pokožku a vlasy zářící zdravím jsou prospěšné i biotin a zinek, látky, které se podílejí na správném metabolizmu makroživin. Ty jsou důležité pro správnou výživu a fungování celého organizmu.

Selen a zinek podporují imunitní systém, jsou významnými antioxidanty přispívajícími k ochraně buněk před oxidativním stresem, a tím i před jejich stárnutím.
beautyObsah: 60 kapslí, cena: 319,90 Kč

Maxi Vita Beauty Kyselinu Hyaluronovou můžete zakoupit na www.nasevitaminy.cz.

Zdroj: MC Consultant, foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář