Produktové tipy

Jak na menu, které přiměje kočky spokojeně vrnět?

Kočky jsou mlsná stvoření. Samy si vybírají, co ochutnají a za co naopak svého dvounohého spolubydlícího „odmění“ naštvaným mňoukáním. Uspokojit jejich náročné chutě může být mnohdy oříšek. Jak tedy zajistit, aby byl váš kočičí spolubydlící spokojený? Nakupujte tak, jak by nakupoval on – nakupujte v lahůdkách pro kočky. V Delicaterii značky Brit najdete všechno, o čem váš mňoukající gurmán sní.

Kdo má kočku, jistě potvrdí, že dostat se do její přízně není úplně jednoduchá záležitost. I v tomto případě ovšem platí známé rčení o lásce, co prochází žaludkem. Pokud chcete svého kočičího labužníka skutečně potěšit, naservírujte mu pochoutky, které odpovídají jeho specifickým chuťovým preferencím. A pozor! Monotónní menu vám u kočky jistojistě neprojde.

Ke snídani kapsička pro lepší start dne. K obědu granule s čerstvým masem, které dodají energii na celodenní hru a lov. Lahodná konzerva nebo salámek na přivítanou po příchodu z práce. Pochoutky a pasty pro chvíle, kdy se večer společně bavíte a mazlíte. Takhle nějak vypadá ideální den kočičíma očima. Abyste mohli kočce dopřát všechny pochoutky, o kterých sní, přichází značka Brit s konceptem Delicateria. V té najdete všechny vybrané lahůdky, které kočky milují, přehledně na jednom místě. A především – šité na míru jejich specifickým potřebám!

Delicateria nabízí granule s čerstvým masem, kapsičky, konzervy, křupavé i poloměkké pamlsky i funkční pasty – to vše z řady Brit Care. Mezi hlavní benefity těchto dobrot patří kromě vynikající chuti také kvalitní hypoalergenní složení s vysokým obsahem masa, stravitelnost i absence lepku. Receptury navíc obsahují řadu superpotravin a bylinek prospívajících zdraví kočky.

Vzhledem k šířce nabídky snadno „ušijete“ takové menu, které padne vaší kočičí lásce na míru. V Delicaterii najdete produkty pro koťata, kastrované kočky, kočičí dospěláky žijící uvnitř, pro kočky velkých plemen i pro kočky s citlivým zažíváním. A nechybí ani rozmanitá nabídka chutí (dá si vaše micka lososa, tuňáka nebo krutí s krevetami?) a textur (je libo paté, nebo filetky ve šťávě?). Prostě a jednoduše – takhle vypadá splněný kočičí sen!

Více se o Delicaterii dočtete na www.britdelicateria.cz.

Produktové tipy:

Delicateria Brit Care Cat Sterilized
Kastrované kočky často trpí záněty ledvin a močových cest i váhovými problémy. Základem krmiv Sterilized je proto prevence vzniku těchto onemocnění. Receptury obsahují nízký obsah tuku a vyšší obsah sodíku pro podporu příjmu vody, která je důležitá pro udržení optimálního objemu moči. Důležitý je i nižší obsah minerálů v krmivu – v opačném případě se totiž v těle tvoří močové kameny. V balíčku najdete hned několik typů pochoutek pro celý kočičí den.

Delicateria Brit Care Cat Adult Indoor
Složení receptur Adult Indoor je šité na míru dospělým kočkám žijícím uvnitř v bytě. V delikátním balíčku najdete kromě granulí s čerstvým masem také kapsičky, konzervičky, pamlsky i funkční pastu. Vyšší obsah vlákniny v těchto pochoutkách slouží jako prevence spolykaných chomáčů chlupů, které se mohou tvořit v trávícím traktu koček a nepříznivě ovlivňovat jeho zdraví. Dobroty dále obsahují protizánětlivé antioxidanty, jako je lichořeřišnice, rakytník, brusinky i vitamín C, a probiotika.
a0bd1b20-ceae-4a1d-88e8-4ac918e372f1Delicateria Brit Care Cat Kitten
Balíček Kitten Delicaterie Brit Care určený koťátkům nabízí vysoce stravitelné proteiny a optimální obsah tuku pro podporu správného růstu a vývoje. A protože u koťat je nezbytná také podpora imunity, obsahuje krmivo hned několik ingrediencí prospívajících zdraví jejího základu – trávícího traktu. Ve složení pochoutek nechybí mrkev a rozmarýn na podporu trávení, či fenykl, účinný protizánětlivý antioxidant. V Delicaterii najdete granule, pamlsky, kapsičky i konzervičky, zkrátka vše, co si vaše mlsné kotě může přát.

Delicateria Brit Care Cat Sensitive
Krmiva Sensitive jsou ideální volbou pro dospělé kočky s citlivým trávením a problematickým příjmem potravy. Obsahují vysoce stravitelné proteiny a nezatěžují tak trávicí trakt. Pro ten jsou velmi důležitá také přidaná probiotika a prebiotika, která mu zajišťují optimální prostředí. Na podporu trávení jsou v recepturách účinné protizánětlivé a antibakteriální antioxidanty jako fenykl, mrkev a rozmarýn. Na tomhle balíčku plném rozmanitých pochoutek si vaše kočka smlsne.

Delicateria Brit Care Cat Senior
Kočičí příslušníci starší věkové kategorie si zajisté pochutnají na krmivu Senior. To obsahuje optimální obsah bílkovin a nižší obsah tuků, díky čemuž zbytečně nezatěžují trávicí trakt a vylučovací aparát. Bílkoviny použité v krmivech jsou vysoce stravitelné. Velmi účinnou podporu trávení navíc představují antibakteriální i protizánětlivé antioxidanty jako mrkev, fenykl a rozmarýn. To vše doplněné o probiotika a prebiotika.

Zdroj: Brit / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář