Profíci radí

Jak poznat dobrého zubaře?

Mít dobrého zubaře je dnes k nezaplacení. V mnoha lokalitách je k nezaplacení mít vůbec nějakého zubaře. Když už je z koho vybírat, na jaké parametry se zaměřit?

Já svého času měla zubařku, s níž bych šla do pekla. Dokonce mě zbavila mého panického strachu ze zubařského křesla vypěstovaného v osmdesátých letech minulého století v dobách školních preventivních prohlídek. Těch jsem se bála více než zkoušení z matematiky. Před každou prohlídkou jsem se bála tak, že jsem noc před tím nemohla spát. A to samozřejmě nebylo dobře. Strachu ze zubařského křesla jsem se nezbavila až do dospělosti. Do té doby, kdy jsem poznala svou novou zubařku. Milou, empatickou, ochotnou v klidu vše vysvětlit. Jakoby z jiného zubařského světa. Samozřejmě k ní chodí i má dcerka. Odmalička. Zubaře se nebojí a nikdy nebála. Neměla k tomu totiž důvod.

Zubaře se nesmíte bát
To, že nemáte důvod se zubaře bát, je prvním znakem jeho kvalit. Strach totiž strašně svazuje. Mimo jiné i k tomu, že pravidelné prohlídky oddalujeme na neurčito. A zamíříme k němu, až když nás zuby začnou bolet. A to samozřejmě bývá pozdě. Cílem stomatologie mimo jiné je problémům předcházet, než je řešit. Tak by tomu samozřejmě mělo být i v jiných odvětvích medicíny.

Bez bolesti
A když už k nějakému zákroku musí dojít, chceme, aby byl bezbolestný. Toho je zase zárukou moderní stomatologické vybavení. V tomto ohledu jsou sázkou na jistotu například zubaři Praha. Moderní stomatologické centrum, které jak při vyšetření, tak i samotných zákrocích používá těch nejmodernějších technologií, jejichž výhodou je mimo jiné i bezbolestnost. Dnes u zubaře skutečně nemusíte pociťovat ani náznak bolesti.

Dejte na reference
Nejvíce za zubaře mluví jeho práce. A spokojení pacienti. Nedá sousedka dopustit na svou zubařku či zubaře? Podobně jako já na tu svou? Vezměte si od ní kontakt. Podobně fungují i recenze na internetu, například na serveru znamylekar.cz.

Zdroj: Smart Care / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář