Fashion

Jarní kolekce sandálů Teva nabízí pohodlí i styl

Teva, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. Teva tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Pro ženy, které od bot čekají nejen pohodlí, ale také trendy design, jenž padne k letním šortkám i šatům, jsou tu sandálky Midform Universal Leather. Ty kombinují elegantní kožený vzhled s vyšší, lehkou platformou a názorně tak ukazují, že Teva už dávno nepatří pouze do sekce outdoorové obuvi.

Dámy s dobrodružnou duší a zálibou v módních trendech poté propadnou sandálům Original Universal Paracord s popruhy inspirovanými lezeckým lanem. Boty jsou rychleschnoucí, doplněné měkkou kůží a kvalitní podrážkou. Jedná se o klasiku pojatou neotřele moderním pohledem.
teva_sandaly_jaro_2019_01
Kolekce Jaro/léto 2019 nezapomíná ani na své outdoorové kořeny a přináší řadu sandálů, které vám budou oporou i při delších pochodech přírodou. Model Hurricane Drift obstojí nejen na suchu, ale také ve vodě. Boty Terra FI 5 Universal zase vynikají svou multifunkčností a zajišťují pohodlí i při náročných horských výšlapech.

V nabídce Teva najdete také pánské a dětské sandály.

Teva
Sandály Teva patří mezi špičku mezi výrobci outdoorových i módních sandálů. Právě Teva byla prvním výrobcem sportovních sandálů, a to již v roce 1984. Značka zodpovědně inovuje v rovnováze mezi prodyšným designem, praktickou funkčností a celodenním pohodlím. Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě.

Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

Zdroj: Teva, foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář