Pro maminky

Když batoh, tak od české značky Oxybag!

Česká značka Oxybag je dlouhodobě jedničkou na českém trhu školních potřeb, školáky totiž doprovází už pěknou řádku let. Kvalitní batohy pro děti všech věkových kategorií, široká nabídka aktovek pro prvňáčky a jedinečné osmidílné sety, které jinde nenajdete, to je Oxybag. Parťák, co vám kryje záda.

Oxybag, sázka na jistotu
Cílem Oxybag je nabídnout velmi pestrou škálu školních potřeb za rozumnou cenu. Dlouholetá tradice a kvalita jsou důvody, proč je pro rodiče Oxybag volbou číslo jedna. Všechny batohy jsou vyráběny na základě konzultací se zkušeným fyzioterapeutem, který dohlíží na to, aby splňovaly přísné zásady zdravého nošení. Samozřejmostí je bezpečnost, maximální komfort při nošení a velmi nízká váha školních batohů, aby se záda cítila jako v bavlnce. Kolekce pro rok 2022 přináší nové neotřelé motivy, nadčasový design a spoustu vychytávek, které dětem školní léta zpříjemní.

Extrémně moderní a extrémně nadčasový
Letošní novinkou je školní batoh OXY GO, batoh, který zaujme na první pohled. Velikostí i funkcemi je přizpůsoben pro prvňáčky, vydrží ale mnohem déle. Na zádech sedí jako ulitý, je dostatečně prostorný, samostatně stojí, nechybí reflexní prvky, hrudní popruh, praktické kapsy a jako bonus je lehký jako pírko. Má prostě vše, co prvňáček u svého prvního školního batohu potřebuje.

Děti často poměrně brzy touží po batohu novém, protože se na aktovku cítí velcí, tahle situace vás s OXY GO ale rozhodně nepotká. Moderní vzhled a dostatečný prostor na školní pomůcky zaručí, že batoh vašim ratolestem vydrží minimálně do třetí třídy.

Chce být jako Messi nebo ho fascinuje svět Minecraft? Pak ho potěší školní batoh OXY GO Fotbal nebo Playworld. Pokud však netrpělivě vyhlíží letošní premiéru Jurského světa, pak je jasnou volbou batoh OXY GO Jurassic World. Motivy pro holky jsou romantické, barevné a hravé, stejně jako celý dívčí svět. S Unicorn rozhodně nešlápnete vedle, třpytivý Shiny zaujme na první dobrou a nesmí chybět ani Motýl, nejoblíbenější motiv aktovek Oxybag.

OXY GO je extrémně lehký!
Extrémně moderní!
Extrémně nadčasový a extrémně…prostě GO!
S tímhle batohem se vaše děti ve škole rozhodně neztratí.
oxybag_01Batohy OXY GO
Školní batoh z řady OXY GO na sebe jednoduše strhne pozornost. Designové provedení zaujme každého kluka i holku. Díky mnoha kapsám a módním barvám bude tento batoh zaručeně nejlepším kámošem každého školáka.

Perfektní tvar batohu ukrývá nejen anatomicky tvarovaná a prodyšná záda, ale také možnost nastavit si ramenní popruhy pro lepší pohodlí a komfortnější nošení. Dvě vnitřní kapsy nabízí dostatek prostoru pro učebnice, sešity i věci na volný čas. Pevné dno zabraňuje jak ušpinění zvenku, tak protečení čehokoliv, co se vylije uvnitř. Po stranách najdete dvě větší kapsy.

Ať už vaše dítě bude v batohu nosit cokoliv, nic se mu v něm neztratí, batoh totiž nabízí velkorysé množství nejrůznějších kapes, ať už velkých nebo i malých. Hledání klíčů v batohu proto nehrozí.

Lehký, přitom dostatečně velký pro všechny věci, které chce mít každý školák po ruce. Mysleli jsme také na bezpečnost vašich dětí, proto batohu nechybějí reflexní prvky.

Batoh je ideální na první stupeň 1. – 3. třídu pro děti vysoké od 128 cm.
Váha batohu: 950g
Cena: 1.890Kč

Více na: www.oxybag.cz.

Zdroj: Oxybag / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář