Beauty

Kérastase Soleil: Horký dotek slunce

Slunné letní měsíce plné relaxu a zábavy jsou pro naše vlasy výzvou. Vysoké teploty a dlouhé dny nás lákají k vodě a do přírody, kde jsou vlasy vystavené UV záření, chloru, větru či soli. Tyto faktory se podílejí na jejich vysušení, poškození vnější ochranné bariéry a blednutí barvy. Nechráněné vlasy jsou tak během léta namáhané stejně jako spálená pokožka.

Mdlým vlasům bez lesku se vyhnete, pokud jim dopřejete potřebnou ochrannou péči a výživu. Specializovaná letní řada Kérastase Soleil je vaší první pomocí pro intenzivní hydrataci a SPF ochranu. Nechte sluneční paprsky zvýraznit váš zářivý lesk bez obav z poškození a užijte si léto plnými doušky.

Produkty Kérastase Soleil:

Bain Après-Soleil – Vyživující šamponová lázeň s kokosovou vodou, vitamínem E a ochranou proti UV záření
Díky obsahu kokosové vody vlasy do hloubky hydratuje a regeneruje po vystavení slunci. Vrací vlasům přirozený lesk a chrání je před UV zářením.

Masque Après-Soleil – Vyživující maska s kokosovou vodou, vitamínem E a ochranou proti UV záření
Kokosová voda vlasy intenzivně hydratuje a obnovuje po pobytu na slunci. Dodává vlasům extra dávku výživy a sametovou hebkost. Maska poskytuje 24h ochranu proti UV záření.
canvas_(3)Crème UV Sublime – Ochranný výživný krém s kokosovou vodou, vitamínem E a ochranou proti UV záření a krepatění
Vlasy uhlazuje, vyživuje a zabraňuje jejich vysušování. Do hloubky hydratuje a navrací vlasům zářivý lesk bez zatížení.

Huile Sirène – Dvoufázová olejová mlha pro plážové vlny s babassu olejem a ochranou proti UV záření
Olej z brazilské palmy babassu zabraňuje dehydrataci vlasů, obnovuje lesk a navrací poškozeným vlasům sílu. Huile Sirène vlasy změkčuje a dodává jim bohémsky plážový efekt.

Zdroj: Kérastase / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář