Luxury

Které slovo má největší moc?

SÌ EAU DE PARFUM, ikonická dámská vůně značky Giorgio Armani, se nyní představuje v novém, opakovaně doplnitelném flakonu, který připomíná vzácný klenot a byl poprvé představen v roce 2023 při uvedení parfému SÌ EAU DE PARFUM INTENSE.

Tento flakon, který je vyroben tak, aby vydržel, je výsledkem jedinečného umění sklářských mistrů. Odkazuje na ikonický design flakonů vůní Sì, zdobený působivým zlatým logem Sì, které je mistrně vyraženo do skla.

Moderní chyprový základ, díky němuž se vůně SÌ EAU DE PARFUM stala ikonou, zůstává nezměněn. Tato podmanivá vůně se utváří kolem šťavnatých návykových nót přírodního nektaru z černého rybízu a jemné svěžesti růže stolisté vypěstované v proslulé oblasti Grasse ve Francii. Těmito nóty se prolínají vzdušné akordy frézie a mechové, dřevité pačuli, doplněné o ryzí nóty pižma.

Sì představuje volbu, která se řídí jak rozumem, tak srdcem. Vůně Sì vám dodává odvahu odhalit svou duši moderní ženy, neboť jejím prostřednictvím říkáte ano vášni, svobodě, lásce i sobě samé.

„Ze všech slov má největší moc právě Sì. Skrývá se za ním rozhodnutí přijmout nekonečné možnosti, které život přináší, i každičký aspekt sebe samé.“ Giorgio Armani

Nový znovu doplnitelný flakon připomínající klenot
Po svém debutu s vůní SÌ EAU DE PARFUM INTENSE se nyní tento podmanivý flakón Sì představuje i vůni SÌ EAU DE PARFUM. Všechny velikosti nového flakonu jsou znovu doplnitelné a díky speciálnímu uzávěru náhradní náplně je možné je snadno doplnit bez rizika vylití.

Pokud se místo nákupu nového balení rozhodnete pro doplnění SÌ EAU DE PARFUM náhradní náplní, spotřebujete o 49 % méně skla, o 44 % méně plastu, o 67 % méně kovu a o 25 % méně papíru.*

Flakon Sì připomíná vzácný klenot. Z patnácti procent je tvořen recyklovaným sklem a je ukázkou jedinečného umění sklářských mistrů. Flakon svým působivým designem symbolizuje závazek říkat Sì rozhodněji než kdy dříve, což ještě podtrhuje reliéfní, trojrozměrný nápis Sì, který nyní skleněnou lahvičku objímá kolem dokola. Je to odvážná výzva pro každou ženu, aby řekla Sì.

Flakon korunuje hladký černý uzávěr ve tvaru oblázku, který je pro parfémy Sì typický. Ve středu flakonu je černým písmem do skla vyryto jméno „Giorgio Armani“.

* Srovnání použití jednoho 50ml flakonu SÌ EAU DE PARFUM a jedné 100ml náplně oproti třem 50ml flakonům SÌ EAU DE PARFUM.

Ikonická vůně
Díky své charakteristické vůni se SÌ EAU DE PARFUM stal ikonou mezi dámskými parfémy.

Tuto chyprovou ovocně-květinovou vůni, kterou v roce 2013 poprvé zkomponovala parfumérka Julie Massé (MANE), tvoří bohatý, šťavnatý nektar z černého rybízu smíchaný s pudrovou, ale svěží růží stolistou. Podmanivý základ z dřevité pačule získává moderní nádech díky akordu světlých dřevin s molekulou Orcanoxä, která má vůni jantarové ambry.

Parfém otevírá jiskřivá citrusová svěžest bergamotového oleje. Esenciální olej z bergamotu pochází z Kalábrie a získává se bezprostředně po sklizni, aby se zachovaly všechny jeho vlastnosti.

Povznášející citrusový zážitek dodává vůni esenciální olej z mandarinky ve spojení s bohatostí přírodního nektaru z černého rybízu, který je pro Sì charakteristický. Výtažky pro tuto vůni se získávají nikoli z pupenů, ale přímo z plodů černého rybízu, což jí dodává intenzivní omamně ovocný nádech.

Srdcem parfému je ovocná pudrová a zároveň svěží esence růže stolisté, která se získává z růží rostoucích v pohádkové krajině francouzského Grasse. Její extrakty se získávají z květů pečlivě ručně sbíraných za rozbřesku. Díky tomuto tradičnímu postupu si zachovává svěžest růží a zachycuje jejich jedinečné aroma, v němž se snoubí jemné zelenkavé tóny květů s lehce ostřejším nádechem okvětních lístků. V samotném parfému se pak růže prolíná s jemným éterickým akordem frézie a hutným esenciálním olejem pelyňku davana, který vůni dodává smyslný a sametový nádech.

Hřejivý a dřevitý základ vůně SÌ EAU DE PARFUM tvoří éterický olej pačule, který vůni dodává chyprový nádech. Mechový aspekt pačule pochází z horských oblastí a je zdrojem jedinečné svěžesti. Čerstvé listy pačule nijak nevoní a svou charakteristickou vůni získávají až po usušení na slunci. Esenciální olej se z nich pak získává hydrodestilací.

A aby vůně SÌ EAU DE PARFUM vyvolala charakteristický moderní chyprový efekt, mísí se pačule se světlými dřevinami v kombinaci s dřevitou ambrovou molekulou OrcanoxTM. Konejšivé aspekty pryskyřice navozují pocit klidu a dodávají vůni smyslnost, zatímco akord bílého pižma umocňuje stopu vůně svými neodolatelně jemnými, ryzími nóty.

SÌ: řada podmanivých vůní
Řada Sì nyní představuje pět elegantních vůní, z nichž každá podtrhuje jiný aspekt jejich osobité složky – černého rybízu:
SÌ EAU DE PARFUM kombinuje akordy černého rybízu, růže stolisté a frézie s nóty pačule a pižma, které dávají vzniknout intenzivní a smyslné vůni.
Vůně SÌ EAU DE PARFUM INTENSE je hřejivější a mísí v sobě výtažek z černého rybízu a nóty černého čaje se sametovým květinovým srdcem a smyslnou vůní vanilky.
SÌ PASSIONE EAU DE PARFUM je odvážná a smělá vůně, která kombinuje vanilkový základ se srdcem složeným z nót růže, akordu heliotropia a jasmínu. Tím vzniká smyslná, ovocně-květinová vůně.
SÌ PASSIONE EAU DE PARFUM INTENSE je rafinovaná, ale intenzivní vůně kombinující akord černého rybízu s jasmínovou esencí, které se snoubí se základem z vanilky

Zdroj: Giorgio Armani / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář