Představujeme

La Roche-Posay: Péče o intolerantní pleť v období alergií

Na jaře, kdy je hlavní sezóna alergií, je velmi těžké se zcela vyhnout venkovním alergenům. Alergická pleť pak trpí začervenáním a štípáním, pne, objevuje se pocit horkosti nebo svědění. Mohou se také dostavit pocity pálení nebo až bolesti. V tomto období je proto vhodné používat speciální péči, která pleť zklidňuje, obnovuje a chrání bez rizika podráždění.

La Roche-Posay přináší několik tipů, jak o citlivou, intolerantní až alergickou pleť nejlépe pečovat.

Toleriane Odličovací čisticí emulze s termální vodou z La Roche-Posay
Odličovací čisticí emulze určena pro všechny typy intolerantní pleti. Odličuje obličej i oči a odstraňuje make-up a nečistoty bez rizika podráždění. Textura tekutého mléka obohacená o hydratační glycerin zamezuje tření. Může a nemusí se oplachovat. Produkt je vhodný i pro citlivé oči a pro nositelky kontaktních čoček.

Toleriane Ultra Oční s termální vodou z La Roche-Posay
Tento lehký svěží gel-krém kombinuje ultra zklidňující látky Neurosensin a Niacinamid pro snížení citlivosti pleti. Působí protizánětlivě a redukuje otoky i svědění. Díky obohacení o kofein působí také proti otokům očního okolí. Textura uzavřená v hermetickém balení s pumpičkou zamezuje tření i podráždění a nabízí maximální bezpečnost. Zabraňuje kontaminaci i ulpívání suchých zbytků krému. Je vhodný i pro nositele kontaktních čoček a pacienty s ekzémem nebo seboroickou dermatitidou.
la_roche_posay_tolerain_02
Toleriane Ultra s termální vodou z La Roche-Posay
Intenzivní a dlouhotrvající zklidňující péče pro ultra-citlivou pleť. Unikátní formule kombinuje Neurosensine a termální vodu z La Roche-Posay, které okamžitě zmírňují příznaky podráždění, přirozeně zklidňují a zvyšují obranyschopnost pleti. Výživná a krémová textura se lehce roztírá a rychle vstřebává bez nutnosti tření. Intenzivně a dlouhodobě zklidňuje. Produkt se prodává v hermetickém patentovaném balení s pumpičkou.

Toleriane Ultra Fluide s termální vodou z La Roche-Posay
Fluidní, nemastná hydratační péče pro každodenní použití pro ultra citlivou až alergickou pleť přináší intenzivní a dlouhotrvající úlevu. Obsahuje Neurosensin, zklidňující aktivní látku pro okamžitý pocit komfortu, glycerin pro 24 hodinovou hydrataci a termální vodu z La Roche-Posay. Dodává se v hermetickém patentovaném balení s pumpičkou.

zdroj: La Roche-Posay / foto: bigstock, La Roche-Posay / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář