Představujeme

Letní láska, která trvá navždy…

Když se řekne Prima zmrzlina, jistě se vám ihned vybaví generacemi napříč tolik oblíbený nanuk Mrož. Každý rok přichází Prima zmrzlina s novinkami a letos tomu nebude jinak. Značka rozšířila svoji nabídku o nové, netradiční kombinace chutí a surovin a zklamaní nebudou ani ti, kteří u zmrzlin dávají přednost klasickým příchutím. Na co se tedy toto léto můžeme těšit?

Odměna pro všechny, kteří čekají na léto netrpělivě stejně jako my. Prima zmrzlina uvádí nové osvěžující zmrzlinové dobroty plné ovoce. Nenechte si proto ujít novinkový hit letošního léta – Mrož Smoothie Jahoda a Mrož Smoothie Mango, které obsahují 45 % jahod a 45 % manga na každou porci, což je řadí k tomu nejkvalitnějšímu v tomto segmentu zmrzlin. I nadále se při výrobě drží vysoký standart. Do zmrzliny se nepřimíchávají zbytečné rostlinné tuky, voda ani aromata či barviva a pečlivě zde dbají na výběr a zpracování ovoce. Zkrátka, zdravé a zároveň sladké osvěžení nejen v horkých letních dnech.

Mrož jahodový v tmavé polevě
Klasický a také všemi oblíbený jahodový Mrož v tmavé polevě obsahuje pravý český tvaroh zjemněný smetanou a více než 50 % jahod. Poctivé ingredience a pečlivě vybrané ovoce. Žádné rostlinné tuky, voda ani aromata nebo barviva. Právě proto, že se jde při výrobě tou nejpřirozenější cestou, není divu, že se odstíny Mrože v průběhu roku mohou lišit. Chuť jahod je zde nejdůležitější, proto se do Mrože Prima používají pouze některé odrůdy. Jahody musí být vyzrálé, sklizené v červnu a rychle zpracované. To proto, aby zmrzlina neztrácela svoji chuť a přirozenou barvu.

Mrož jahodový v bílé polevě
Mrož je jedna z nejoblíbenějších zmrzlin na tuzemském trhu, a proto není divu, že se dočkal i zahalení do bílé polevy, která se těší čím dál větší oblibě. A je proč! Za jeho typickou chuť může extra porce poctivého českého tvarohu zjemněného smetanou a více než 50 % pečlivě vybraných vyzrálých jahod. Jahody i zde, stejně jako v případě klasického Mrože, hrají hlavní roli. Musí být použité pouze ty čerstvé, kvalitní a včas sklizené.

Mrož Smoothie Mango
Novinkou, která rozhodně stojí za pozornost i ochutnání, je pro letošní sezónu Mrož Smoothie Mango, jemná zmrzlina s bezkonkurenčními 45 % manga. Ideální osvěžení do horkého léta potěší všechny milovníky ovocných zmrzlin. Stále oblíbenější příchuť manga svojí svěží a přitom sladkou chutí jednoduše oslní i ty, kteří doposud holdovali pouze smetanovým zmrzlinám. Mrazivě dobré smoothie, které byste si zkrátka letos neměli nechat ujít.

Mrož Smoothie Jahoda
Novinka letošního léta patří všem, kteří milují jahody na všechny způsoby. Když prozradíme, že obsah jahod je v nanuku 45 %, není třeba váhat a můžete rovnou ochutnávat. Svěží a přesto sladká chuť se perfektně snoubí s vůní jahod, jenž vás doslova okouzlí už při rozbalování. Na co ještě čekáte? Běžte jej rovnou ochutnat.

A ještě něco pro pořádnou dávku legrace!

Práskač
Prásk, prásk, prásk! Hned po prvním líznutí pochopíte, proč má tohle jméno. Tato novinka z řady vodových zmrzlin má rozhodně co nabídnout, a to nejen dětem. Osvěžující chutě jahody, pomeranče a limetky doplňuje poleva s práskacím cukrem, který vykouzlí úsměv. Hravý a atraktivní design a exploze chutí v jedné jediné zmrzlině. Tuhle práskací zábavu si letošní léto rozhodně můžete dopřát.

Zdroj: Prima zmrzlina / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář