Soutěže

Soutěž: Mikrodrink Waterdrop se postará o váš pitný režim i na cestách.

Ať už se v létě vydáte tisíce kilometrů daleko nebo vyrazíte na krátké výlety po okolí, nezapomeňte dodržovat pitný režim. Díky prvnímu mikrodrinku Waterdrop na světě už s sebou nemusíte vláčet lahve s vodou nebo zatěžovat přírodu nápoji v neekologických plastových obalech. Řešení můžete mít doslova v kapse!

„Jde v základu o jednoduchou myšlenku, která zároveň představuje něco opravdu velkého – díky malé kapsli se lidé naučí pít více vody, nastartují pitný režim. A protože nápoj není slazený cukrem, udělají tak i něco pro své zdraví. Navíc ve Waterdropu klademe velký důraz na ekologii a udržitelnost,“ vysvětluje Kateřina Navrátilová, ředitelka českého Waterdrop s.r.o. Tato inovace mezi nápoji v sobě skrývá výtažky z přírodních superpotravin a vitamíny, avšak neobsahuje konzervanty. Mikrodrink ani při dlouhých transportech nevyteče, nelepí se a kromě toho, že nezabere skoro žádné místo, je také velmi lehký. Díky speciálnímu postupu při výrobě má navíc dlouhou trvanlivost.

Waterdrop je jako stvořený na cesty. Ostatně nápad na jeho výrobu vzniknul vysoko v oblacích právě při cestování. Jeden ze zakladatelů značky, Martin Donald Murray, při služební cestě letadlem řešil, jak se hydratovat, zůstat v kondici a nepodávat tělu zbytečné cukry, konzervanty a stabilizátory. Společně se svým bratrem Henrym Weiserem pak vymysleli malou rozpustnou kostku, která obohatí tělo o důležité látky. „Dáváme zákazníkům možnost pít drink plný chuti a vitamínů, který má zároveň minimální dopad na životní prostředí. Mají možnost si zvolit, zda kapsli vhodí do perlivé či neperlivé vody, i do jakého objemu,“ říká Martin Donald Murray.
Processed with VSCO with a6 preset
Obal kapslí mikrodrinku je navíc vyroben z recyklovatelného materiálu a elegantní bílý empowerment box pro 48 kapslí vznikl z materiálu známého jako PaperFoam, který získal v Kalifornii cenu Dieline za Nejlepší udržitelný obal pro rok 2017. Pak už stačí mít jen po ruce skleničku nebo lahev s vodou. Ke kapslím si můžete pořídit krásnou designovou lahev ze skla, kterou ilustrovala výtvarnice Marusha Belle. Na cestách se navíc bude hodit i funkční a krásný Carry Kit. Díky stylovému pouzdru budete mít svůj mikrodrink vždy po ruce.

Waterdrop můžete vybírat z pěti příchutí. Jde o Focus (limeta, zelená káva, baobab), Relax (ibišek, acerola, arónie), Youth (broskev, zázvor, ženšen), Defence (brusinka, šípek, moringa) a Boost (černý rybíz, černý bez, açaí). Nápoj je však tak šetrný, že si na něm bez starostí pochutnají i těhotné ženy, děti či diabetici. Je navíc vhodný i pro vegany. Voda s lahodnou chutí, téměř bez kalorií a obohacená o výtažky ze superpotravin není nedosažitelný luxus, díky mikrodrinku Waterdrop je realitou.

Oživte si vodu s prvním mikrodrinkem Waterdrop na světě! Produkty pořídíte v e-shopu na www.waterdrop.cz.
waterdrops_soutez_balicek
Soutěž: Do dnešní soutěže věnovala výhry společnost Waterdrop. 5 z vás může získat balíček mikrodrinků Watedrop /4 příchutě po 12 kapslích (48 kapslí/1 balíček): Focus (limeta, zelená káva, baobab), Youth (broskev, zázvor, ženšen), Defence (brusinka, šípek, moringa) a Boost (černý rybíz, černý bez, açaí) v hodnotě 640 Kč/.

Soutěžní otázka: Ve srovnání s nápoji v plastových lahvích vyprodukuje Waterdrop mnohem méně odpadu. Naše otázka zní: O kolik procent méně odpadu vyprodukuje Waterdrop ve srovnání s nápoji v plastových lahvích?

a) o 55%
b) o 78%
c) o 97%

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.waterdrop.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 5. 8. 2018, do předmětu uveďte WATERDROP. Pět autorů správné odpovědi obdrží balíček mikrodrinků Waterdrop.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář