Představujeme

Mugler – Alien Goddess Intense

Rok po odhalení Alien Goddess oslavuje Mugler tuto dnes již kultovní vůni novou intenzivnější verzí – Alien Goddess Intense, která zlatavé vůni propůjčuje ještě mimořádnější sílu. Velkorysejší, hřejivější, s jantarovými tóny… charakteristická Alien Goddess je nyní zesílena, aby šířila ještě více světla a přízně do světa. Ztělesněná výjimečnou Willow Smith, dosáhla božskost nového vrcholu: Jedinečná bohyně se svým zlatým květem, symbolem laskavosti a vlídnosti. Je to nová mystická bohyně, triumfující a hrdá. Květina, kterou přináší, je důkazem její mimořádné moci zúrodnit svět a zkrášlit vše, co má v cestě. Vůně Mugler boří konvence a inspirují každého, aby se stal přesně tím, kým chce být. Nyní objevte novou intenzivnější sílu vyslanou přispět k optimistické budoucnosti.

Vstupujeme do nové oflaktorické dimenze
Poháněná zářivým světlem, bohyně Alien Goddess se svou vnitřní sílou nezná mezí: jedinečné kroky vstupuje do nové dimenze. Parfémovaná voda Alien Goddess Intense umocňuje magnetické tóny původní vůně ve smyslnější a odvážnější podobě. Nová květinově ambrová dřevitá vůně se vyznačuje teplejšími nuancemi, které vibrují skrze fasetované sklo jejího pozlaceného talismanu. Parfémová voda Alien Goddess Intense uvádí ušlechtilé ingredience, udržitelné zdroje a dlouhotrvající vonnou stopu, která se nese ve znamení hluboce pozitivních pocitů. Jako dokonalá ztělesnění značky Mugler, tyto květinové, dřevité a jantarové tóny vůně podtrhují její význam tři klíčové tóny, které se rozvíjejí jako tři zjevení.

Oslnivý tón Alien Goddess s jasnou kokosovou notou je doplněná novou krémovější a intenzivnějším návykovým aspektem, jehož jemnost se rozjasnila pikantním a ovocným srdcem s bergamotem. Kalábrijský bergamot, ručně sbíraný v Itálii a pěstovaný udržitelným způsobem, na míru pěstovaný pro Mugler, zaručuje vysokou kvalitu esenci a zároveň zachovává a chrání biologickou rozmanitost a zachovává řemeslnou zručnost předků. Tyto jedinečné ingredience vytvářejí zářivý a odvážný vrchní tón.

Velkolepý tón  – V srdci této zářivé vůně Alien Goddess se snoubí superinfúze jasmínu velkokvětého s novým podmanivým tónem jasmínového čaje, který přesně odpovídá původní vůni a je posílen silným květinovým podpisem. Toto okouzlující spojení je moderním vyjádřením ikonické bílé květiny a přináší zářivost, která polaská smysly.

Hypnotizující tón – Silnější vůně, žhavá Intense Eau de Parfum nachází novou sílu ve svém dřevitém jádru. Udržitelně pěstovaná prémiová madagaskarská vanilka je obestoupena elegantními a smyslnými tóny benzoinu a kašmeranu a vytváří tak touto návykovou vůní zážitek.

Vůně Alien Goddess Intense Eau de Parfum je magnetickým podpisem, který v sobě nese nebývalou pozitivní energii. Neobyčejný čichový manifest odhaluje velkorysou povahu spojenou s vnitřní září, která nás okamžitě přenese do světa zalitého sluncem a laskavostí. Tato energie ještě nikdy nebyla tak intenzivní, objevte ji v Mugler flakonu.

Alien Goddess Intense Eau de Parfum je k dostání v několika velikostech (10ml, 30ml, 60ml a 90ml). Doporučená cena: 2 679 Kč / 115 € / 60 ml

Doporučené

Přidat komentář