Luxury

Naservírujte si porci lásky, třeba o Valentýnu

Francouzská ilustrátorka, autorka dětských knih i komiksů a dvorní kreslířka francouzské variace módního časopisu Elle Soledad Bravi spojila síly s předním výrobcem kameninového nádobí Gien a společně vytvořili hravou kolekci Les Amoureux. Jednoduché zábavné kresby, jimž dominuje motiv červeného srdce rozzáří ráno a dodají mu špetku humoru i vzplanutí.

Připravte snídani do bílých misek, talířků a šálků a spontánní obrázky na nádobí se postarají o neotřelé vyznání lásky – a to nejen o Valentýnu. Kameninové kousky s originálními obrázky se dají jednoduše kombinovat s červeným nádobím Gien z jiných kolekcí. Na každém výrobku z kolekce Les Amoureux se skví podpis autorky. Nová edice kameninového nádobí však není vhodná jenom pro zamilované. Nádobí Les Amoureux se může lehce stát originálním vyjádřením náklonnosti.
Luxurytable.cz_2
Prohlédněte si novou kolekci Gien plnou lásky, ale i další tvorbu této jedinečné francouzské značky na stránkách www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.

Zdroj: Luxury Table / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář